Ayushmann Khurrana Filminden İlk Posteri Yayınladı

Ayushmann Khurrana ve Rakul Preet Singh'in başrol oyuncusu olduğu Doctor G'nin etrafındaki bekleyiş, ilk görünümün açıklandığı günden bu yana çok ses getirdi. Anubhuti Kashyap'ın yönettiği Doctor G, Ayushmann Khurrana'yı bir tıp öğrencisi rolünde karşımıza getiriyor. Erkek jinekolog rolüne bürünen oyuncu, jinekolog olma yolundaki tıbbi yolculuğunun kaotik dünyasına bir göz atmamızı sağlayan ilk posteri paylaştı.

Tıbbi dramanın çıkış tarihini duyurmak için sosyal medya hesabını kullanan Khurrana, iki fotoğraflık bir gönderi paylaştı ve ''(Başta Hintçe yazılmış) Hazır olun randevularınız, #DoctorG 14 Ekim 2022 tarihinden itibaren sinemalarda sizlerle olacak.'' dedi.
Doctor G, Ayushmann Khurrana, Rakul Preet Singh ve Shefali Shah'ın yer aldığı bir Junglee Pictures yapımı. Film, Bareilly Ki Barfi ve Badhaai Ho ile iki başarılı projeden sonra Ayushmann ve Junglee Pictures arasındaki üçüncü işbirliğini işaret ediyor. Sumit Saxena, Vishal Wagh ve Saurabh tarafından yazılan filmde Dr Fatima Siddiqui rolünde Rakul Preet Singh ve Dr Nandini Srivastav rolünde Shefali Shah ve Ayushmann'ın annesini önemli rollerde oynayan Sheeba Chadha yer alıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?