Başarılı Oyuncular Bir Sonraki Projede Bir Araya Mı Gelecek?

Yıllar önce Ajay Devgn ve yönetmen Neeraj Pandey'in Chanakya'ya dayanan bir film üzerinde birlikte çalışacakları açıklanmıştı. Bu proje süresiz olarak ertelenirken ikilinin yeni bir girişim için iş birliği yapacağı öğrenildi. Aslında, raporlara göre, Pandey'in henüz isimlendirilmemiş gerilim filminde Ayushmann Khurrana da yer alacak. Ayushmann ve Ajay...neden olmasın?
PeepingMoon tarafından hazırlanan bir rapora göre, Neeraj Pandey, Ajay Devgn'i bu henüz isimsiz girişim için kesin olarak düşünüyor ve o hala Khurrana'nın içinde yer almasını planlıyor. Bunun yanı sıra Devgn, filmde başrol oynamanın yanı sıra söz konusu girişimin ortak yapımcılığını da yapabilir. Filmin kendisine gelince, raporlar bunun iki kahramanın yer alacağı sinirli bir gerilim filmi olacağını gösteriyor. Ajay Devgn ana karakteri oynayacakken, Ayushmann Khurrana ikinci başrolü oynayacak.
Şu anda yönetmen Neeraj Pandey, film için Ayushmann ile görüşüyor ve oyuncunun projede yer almak için sözlü anlaşmasını vermesine rağmen, henüz resmi olarak imzalamadığı söyleniyor. Raporlara göre, Ayushmann film için kesinleştirildiğinde, yapımcılar kalan hazırlıklara devam edecekler. Pandey'in Kasım ayında Bhopal'da çekime başlamak istediği göz önüne alındığında ön prodüksiyon çoktan başladı.
Kalan oyuncu kadrosuna gelince, Pandey'in önceki projelerinde yer alan Anupam Kher'in yönetmenle olan ilişkisini sürdüreceği söyleniyor. Aslında, oyuncu henüz adı belli olmayan bu projede çok önemli bir rolde görülecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?