Brahmastra'nın İkinci Kısmında Oynayacak Oyuncu Kesinleşti Mi?

Ayan Mukerji'nin Brahmastra 2'sinin karakteri Dev'in kim olduğu hakkında birçok spekülasyon var. Bunun da kim olduğunu herhalde 2. kısım çıkınca anca görürüz... Daha önce Ranveer Singh ve Shah Rukh Khan gibi isimler karakter için ön plandaydı ancak başrolü oynayacak olan Hrithik Roshan mı? Filmin birincisini bile izleme hevesi yokken içimde, ikincisi de mi yolda?

Çoğu kişinin bildiği gibi Dev, Ayan Mukerji'nin filmindeki nihai kötü adam. Ranbir Kapoor, namıdiğer Shiva onun oğlu olsa da, güçlü raporlar Deepika Padukone'nin, karısı namıdiğer Amrita'nın (suyu kontrol etme gücüne sahip olan) rolünü oynayacağını öne sürüyor.
Daha önce birçok haberde Ranveer Singh'in Brahmastra 2'de başrol oynayacağı öne sürülüyordu. Kabarık fiziği ve geçmişte uzun saçları sadece söylentileri daha inandırıcı hale getirdi. Bununla birlikte, Shah Rukh Khan kısa süre önce gömleksiz bir figür paylaştı ve Pathaan'daki uzun saçları, birçok kişinin Dev rolünü oynayıp oynamadığı konusunda spekülasyon yapmasına neden oldu. Daha önce, birinci bölümde bilim adamı/Vanarastra'yı oynamıştı ve birçoğu daha fazlasını istiyordu. Hatta Ayan Mukerji buna karşılık verdi ve SRK'nin karakterine bir yan ürün yaratmak için planların yürütüldüğünü doğruladı.
PTI ile yakın zamanda yaptığı bir konuşmada Hrithik Roshan, Brahmastra 2'nin bir parçası olduğunu neredeyse doğruladı. Oyuncuya, Ayan Mukerji yönetmenliği ve Nitesh Tiwari'nin Ramayan'ı hakkında soru sorulduğunda, ''Neler oluyor? Hiçbir şey olmuyor. Fighter başlayacak ve daha sonra bahsettiğiniz (dahil) diğerlerinin yapılması için bir potansiyel var. Sözler verildi."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?