Burun Ameliyatından Sonra Takılan Lakap Hiç Hoş Değil

Film sektörlerinde insanların bıçak altına yatması oldukça yaygın. Katrina Kaif, Mouni Roy, Sridevi veya Maheep Kapoor olsun, tüm Bollywood divaları vücutlarını düzeltmek için ameliyat olurlar. Priyanka Chopra, bir zamanlar astımla ilgili sorunlar nedeniyle burun ameliyatı geçirmişti. Haberin konusu da bu zaten.
Çoğu kişinin bildiği gibi, Priyanka 'Unfinished' adlı otobiyografisi hakkında çok fazla gündeme geldi. Bollywood endüstrisindeki kişisel deneyiminden aile olaylarına kadar aktris, hayranlarına hayatı hakkında fikirler verdi. Anıdan alıntılardan biri, tamamen yanlış giden burun ameliyatı hakkındaydı.
Priyanka Chopra, ''Nefes almakta zorlanıyordum. Bu, astımı olan birinin görmezden gelemeyeceği bir problemdir. Burun boşluğumda cerrahi olarak çıkarılması gereken bir polip keşfeden bir aile dostu tarafından önerilen bir doktora gittim.''
Doktor polipi keserken yanlışlıkla burun köprüsünü de kesti. Priyanka Chopra, ''Bandajları çıkarma zamanı geldiğinde ve burnumun durumu ortaya çıktığında, annem ve ben dehşete düştük. Orijinal burnum gitmişti. Yüzüm tamamen farklı görünüyordu. Ben, ben değildim artık. Benlik duygumun veya benlik saygımın darbeden kurtulacağını düşünmemiştim. Ameliyattan sonra medyanın bana 'Plastik Chopra' lakabını taktığını hatırlıyorum." diyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?