Çıkan Haberlerin Aslı Astarı Yok

Salman Khan ve Ali Abbas Zafar, Bollywood'un en sevilen ve ünlü oyuncu-yönetmen ikililerinden biridir. Bize Tiger Zinda Hai, Sultan ve diğerleri gibi gişe rekorları kıran filmler verdiler. İkilinin bir araya gelmesi ve başka bir büyük ölçekli aksiyon dramasıyla geri dönmesi bekleniyordu. Son zamanlarda ikilinin büyük çaplı aksiyon olacak bir başka aksiyon draması için işbirliği yapacakları haberiyle manşetlere çıkmaya başladı.

Ayrıca, büyük aksiyon oyuncusu için Sallu'nun sıkı bir fiziksel dönüşüm geçireceği bildirildi. Ancak görünen o ki bu haberlerin aslı yok ve bunlar sadece söylentiden ibaret.
Basında çıkan son haberlere göre, Salman Khan ve Ali Abbas Zafar'ın bir araya geldiğine dair söylentiler doğru değil. Bir kaynak, Bigg Boss sunucusunun büyük ölçekli ticari aksiyon draması için öne çıkmasında hiçbir gerçek olmadığını ortaya çıkardı.
Gelişmeye yakın bir kaynak, ETimes'a şunları söyledi: "Ortaya çıkan haberlerin aksine, Salman Khan ve Ali Abbas Zafar tekrar işbirliği yapmıyorlar. Salman'ın önümüzdeki yıl çekimlere başlayacak ve 2024'te vizyona girecek büyük ölçekli ticari aksiyon dramasına dair söylentiler vardı. Ancak bunlar söylenti ve bu hikayelerin hiçbir gerçeği yok.''
Daha önce Salman Khan ile çalışmaktan bahseden Ali Abbas Zafar, onunla çalışmayı özlediğini söylemişti. Bir eğlence portalına, onunla vakit geçirmeyi özlediğini söylemişti. Oyuncunun espri anlayışını da özlediğini eklemişti. Kendisiyle tanışan ve onu sevmeyen tek bir kişiye rastlamadığını da sözlerine ekledi.
İş cephesinde, Salman Khan'ın programında Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan var. Çekimlerini tamamladıktan sonra No Entry Sequel için çekime başlayacak ve Tiger 3'ün piyasaya sürülmesi için hazırlık yapacak.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?