Don 3 Filminde Efsane Üçlü Bir Araya Mı Gelecek?

Geçen ay Bollywood Hungama, Farhan Akhtar'ın merakla beklenen Don 3 filminin senaryosunu başrol oyuncusu Shah Rukh Khan'a anlattığını bildirdi. Ancak süperstar, Farhan Akhtar'ın yazı masasına geri dönmeye karar vermesi nedeniyle bu fikre tamamen ikna olmadı.
Şimdi de Farhan Akhtar'ın Don 3'ünün senaryosu ile ilgili ilginç detaylara ulaştık. Bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: "Farhan'ın üçüncü kısımda Amitabh Bachchan ve Shah Rukh Khan'ı bir araya getirme konusunda iddialı bir fikri vardı. İlginç bir şekilde, Bachchan orijinal Don'da (1978) başroldeydi. Farklı bir sonu vardı ve iyi huylu Vijay'in hayatta kaldığını ve Don'un öldüğünü gösterirken, SRK'nın versiyonu tam tersini gösterdi. Bu nedenle, Amitabh'ın orijinal versiyondaki rolü oynaması gerekip gerekmediği net değil. Ancak Farhan, Don 3'te Amitabh Bachchan ve Shah Rukh Khan'ı seçmeyi kesinlikle düşünmüştü.''
Kaynak devam etti, ''Ve hepsi bu değil. Farhan'ın planına göre, Don 3'de ayrıca Ranveer Singh'in de olması gerekiyordu. O da Don oynayacaktı. Fikir, SRK'nin Don karakterinin, gelecekteki bölümlerde ikonik rolü üstlenebilmesi için bayrağı Ranveer'in Don karakterine devretmesiydi." Bir filmde bir arada oynayacaklarsa oynasınlar ama lütfen, Don karakteri SRK kalırsa sevinirim, saygılar.
Kaynak, "Don 3, tüm zamanların en çok beklenen filmlerinden biri ve Shah Rukh Khan'a Amitabh Bachchan ve Ranveer Singh'in katılması durumunda, özellikle film, rekor kıran bir açılışa dönüşecekti.'' Bence de efsane bir şey olabilir.
''Bakalım, Farhan Akhtar bu fikri daha iyi ve inandırıcı bir şekilde mi ortaya koyuyor yoksa farklı bir komplo mu seçiyor? Hikaye fikri ne olursa olsun, Shah Rukh Khan'ın tek başına mı yoksa diğer yıldızlarla birlikte mi oynadığı, Don 3'ü görme merakı uzun süre devam edecek gibi görünüyor.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?