Drishyam 2 Geliyor!

Aynı adı taşıyan Malayalam filminin yeniden çevrimi olan Nishikant Kamat'ın yönettiği Drishyam'ın ilk kısmı yayınlanmıştı ve ben de kendi yorumumu katacak olursam gayet beğenmiştim. Ajay Devgn ve Shriya Saran'ın başrol oyuncusu olduğu Drishyam, Goa'da yaşayan ve çocuklarını kurtarmaya çalışırken suçlu olan basit bir orta sınıf ailenin hikayesini canlandırdı. Ancak Vijay Salgaonkar adlı adam, ailesini korumak için her şeyi yapacak ve Goa polisini vahşi bir kaz kovalamacasına gönderecek ve sonunda tüm durumu akıllıca örtbas ederek kazanan olarak ortaya çıkacak. Vijay Salgaonkar bir kez daha gerçekle yüzleşmek zorunda kaldığında ne olacağı, devam filminin konusu olduğu söyleniyor. Hadi bakalım, büyük merakla bekliyorum o zaman.
Drishyam 2'nin Malayalam versiyonu, 19 Şubat 2021'de pandemi nedeniyle Amazon Prime'da yayınlandı. Hintçe filmin Ajay Devgn ile ikinci bölümü olan Shriya Saran, bu yıl büyük ekranları vuracak. Filmin Salgaonkar ailesini, yani Vijay Salgaonkar, karısı Nandini, kızı Anju ve ikinci kızları Anu'nun delilleri gizlediği ilk posteri bugün yayınlandı. Posterde, Ajay'in elinde bir kürekle, kızı Ishita Dutta'nın uzun bir demir çubukla oynadığı, küçük kızının ise posterde bir CD tutan Mrunal Jadhav'ın oynadığı görüldüğü gibi, Salgaonkarlar arkaları kameraya dönük olarak yer alıyor. Posterin yanı sıra yapımcılar, yarın 29 Eylül'de 'Recall Teaser'ın yayınlanacağına dair bir duyuru daha yaptı. Tanıtım videosunun izleyicilere ilk bölümün işleyişini hatırlatması bekleniyor.
Viacom18 Studios Gulshan Kumar, T-Serisi ve Panorama Studios yapımcılığını üstleniyor. Bhushan Kumar, Kumar Mangat Pathak, Abhishek Pathak ve Krishan Kumar tarafından üretiliyor. Orijinal skor ve müzik Rockstar DSP'ye (Devi Sri Prasad) ait. Abhishek Pathak'ın yönettiği, Tabu'ya Meera Deshmukh olarak da yer veren Drishyam 2, 18 Kasım 2022'de sinemalarda gösterime girecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?