Faisal Khan'ın Şaşırtıcı Sözleri Karşımızda!

Aamir Khan'ın kardeşi Faisal Khan her zaman sade bir hayat sürdürmüş ve gerçekten mütevazi bir insan olmuştur. Dürüst görüşlerini paylaşmaktan asla geri durmaz ve birçok kişi tarafından centilmen olarak adlandırılıyor. Son zamanlarda, Bigg Boss 16 ona teklif götürdü katılması için, ancak oyuncu-yönetmen teklifi geri çevirdi. Şimdi, haberlere birkaç şok edici yanıtlarla geri döndü.
Bilmeyen okuyucularımız için tekrar edelim, Aamir ve Faisal arasında işler her zaman iyi olmamıştır. Kardeş olmasına rağmen Faisal, geçmişte Laal Singh Chaddha aktörüne karşı bazı şok edici iddialarda bulundu ve aralarındaki farkları paylaştı. Şimdi ise yakın zamanda verdiği bir röportajda Faysal, ağabeyi hakkında birkaç yorumda bulundu.
ETimes ile konuşan Faisal Khan, Bigg Boss 16'nın teklifi, gelecekteki projeler, Laal Singh Chaddha ve çok daha fazlası dahil olmak üzere pek çok şey hakkında konuştu. Bigg Boss'un teklifini geri çevirmek ile ilgili olarak şunları söyledi: "Bigg Boss'ta herkes birbiriyle yarışıyor, kavga ediyorlar, tartışıyorlar ve sonra size de görevler veriliyor. Seninle zihinsel olarak oynuyorlar. O bölgeye hapsolmak istemiyordum. Sana biraz para veriyorlar ama Allah'ın izniyle benim çok paraya ihtiyacım yok. Peki neden kendimi böyle bir kafese kapatayım diye düşündüm. Kafeste (sıkışmış olmak anlamında sanırım) olmayı kim sever? Herkes özgür bir hayatı sever. Bu eğlenceli, biliyorsunuz ki."
Buna ek olarak, Faisal Khan, Aamir Khan'ın evinde kafese kapatıldığı konusunda şok edici bir açıklama yaptı. ''Kafeste tutulmanın bir eğlencesi yok. Bir keresinde Aamir'in evinde kafese kapatılmıştım. Tekrar kafese tıkılmak niyetinde değilim. Ben özgür yaşamak ve su gibi akmak istiyorum.'' dedi. Sanırım şundan bahsediyor: Uzun zaman önce Faisal ile pek anlaşamadıklarını okumuştum, sürekli evdeymiş gibi bir olayı okumuştum. Sanırım bundan bahsediyor.
Faisal Khan, Aamir Khan'ın Laal Singh Chaddha'sını da inceledi ve bu konudaki karışık görüşlerini dile getirdi. ''Filmin bazı yerlerinde iyi olduğunu hissettim. Aamir'in daha iyi bir senaryo seçmesi gerektiğini hissettim, özellikle de 4 yıl sonra bir filmle geleceği için. Filmi kısmen beğendim ama tam olarak değil. Aamir ve diğer iyi oyunculardan çok iyi işler yapmalarını bekliyorsunuz. Aklını başından almalılar. Ama ne yazık ki Laal Singh Chaddha'da bu olmadı. "Vay canına! diyebilecek bir film" değildi.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?