Gauri Khan Aryan Khan'ın Tutuklanmasının Ardından Konuşuyor

Bollywood süperstarı Shah Rukh Khan'ın eşi Gauri Khan, kişisel yaşamını korumaya devam ediyor. Hayatları oldukça göz alıcı olsa da, aile hayatlarını mümkün olduğunca özel tutmaya devam ediyorlar (ki bence en iyisini yapıyorlar). Aryan Khan'ın geçen yıl yolcu gemisi uyuşturucu baskınında tutuklanmasıyla, Shah Rukh Khan ve Gauri Khan'ın hayatları, Aryan'ın kefaletini almadan önce neredeyse bir ay hapiste kalmasıyla ülkenin konuşması haline geldi. Aleyhinde hiçbir kanıt bulunamamasına rağmen, Gauri Khan'ın Koffee With Karan 7'nin son bölümünde belirttiği gibi hayatlarında çalkantılı bir dönemdi. 17 yıl sonra, yakın arkadaşları Maheep Kapoor ve Bhavana Pandey ile birlikte Karan Johar'ın sunduğu programa geri döndü. Bölüm sırasında, Aryan Khan'ın tutuklanması hakkında konuştu. Karan Johar,
''Onun (Shah Rukh Khan) için sadece profesyonel olarak değil, ailenin kişisel olarak yaşadığı her şey için çok zor bir yolculuk oldu ve hepiniz bir aile olarak çok güçlü bir şekilde ortaya çıktınız. Seni anne, onu baba olarak tanıyorum, aynı ailenin üyeleriyiz ve ben de çocuklarınızın vaftiz babası olduğumu hissediyorum. Kolay olmadı ve Gauri, sen her zamankinden daha güçlü çıktın. Aileler böyle bir şey yaşadığında zor zamanların üstesinden gelmeniz hakkında ne söylemek istersiniz?'' diye sordu.
''Bir aile olarak yaşadık - hiçbir şey bir anne olarak, ebeveyn olarak yaşadıklarımızdan daha kötü olamaz. Ama bugün hepimizin bir aile olarak durduğu, herkes tarafından sevildiğimizi hissettiğimiz büyük bir boşlukta olduğumuzu söyleyebilirim. Tüm dostlarımız, tanımadığımız bir çok insan, çok mesaj ve çok sevgiler gönderdi. Kendimizi kutsanmış hissediyoruz. Bu konuda bize yardımcı olan herkese minnettarım.'' diye yanıtladı Gauri.
İş cephesinde, Gauri Khan şu anda Dream Homes adlı yeni bir projeye ev sahipliği yapıyor. Bu altı bölümlük projede Gauri, Manish Malhotra, Farah Khan, Katrina Kaif, Kabir Khan, Jacqueline Fernandez ve Malaika Arora'nın evlerine abartılı bir dönüşüm kazandıracak. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?