Hamile Olduğuna Dair Tahminler Yeniden Yürütülüyor!

Aishwarya Rai Bachchan şu anda yaklaşmakta olan başyapıtı 'Ponniyin Selvan I'in tanıtımını yapan bir tanıtım yoğunluğu yaşıyor. Mani Ratnam'ın yönettiği filmin başrollerinde Chiyaan Vikram, Trishna Krishnan, Karthi ve Sobhita Dhulipala yer alıyor. Dün gece, Aish, Haydarabad'daki bir etkinliğe sıradan bir görünümle katıldıktan sonra Mumbai'ye döndü ve şimdi bir kez daha hamilelik söylentileri yayılıyor hakkında. Yahu olsa duyurmazlar mı? Ay ben de bilemedim şimdi.
Aishwarya, sosyal medyadaki hayranları arasında tekrar tekrar hamilelik söylentilerinin yayılmasına vesile oldu mu diyelim, haberi asla doğrulamadı. Aktris, Instagram'da 10 milyondan fazla takipçisi olan sosyal medyayı takip eden büyük bir hayranının keyfini çıkarıyor ve sık sık buradaki hayranlara kişisel ve profesyonel hayatından bir bakış sunuyor.
En son görünüşünden bahseden Aishwarya Rai Bachchan, havaalanında siyah joggers ve uzun beyaz bir elbise ile göründü. Aish, görünümü pembe renkli spor ayakkabılar ve spor bir çanta ile tamamladı.
Instagram'daki bir kullanıcı, videosuna tepki göstererek, ''Neden yüzünü saklıyor? Sanırım bir tür ameliyat yaptı ve şimdi saklanıyor.'' Diğer bir kullanıcı, ''Hamile görünüyor.'' yorumunu yaptı. Bir diğer kullanıcı ise, ''Kesinlikle hamile ve bunu saklamaya çalışıyor.'' yorumunu yaptı. Torba değil ki büzesin.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?