İlginç Bir Düğün Davetiyesi!

Richa Chadha ve Ali Fazal, alışılmadık proje seçimleriyle tanınıyor ve aynı şey düğünleri için seçtikleri stile de yansıyor. Fukrey oyuncularının birkaç hafta içinde evlilik düğümünü bağlamaları bekleniyor ve yakın zamanda Puneet Gupta tarafından tasarlanan düğün davetiyelerine bir göz attık. Save-The-Date daveti, küçük bir kasaba havası taşıyan bir film afişi unsurlarına sahip ve Richa ile Ali'nin eskizlerini (çizimlerini) içeriyor.

Çifte yakın bir kaynak, davete gizlice bir göz atmamızı sağlamakla kalmadı, aynı zamanda ''Oyuncu çift, düğünlerini tasarlaması için bir arkadaş buldu, o da yüzlerini özel olarak kitschy pop art tasarımına çizdi. Davetiye, bir kibrit kutusu şeklinde yapılmış retro bir 90'lara sahip - Richa'nın bir ghunghat ile geleneksel bir sari içinde ilginç bir taslağı ile, Ali'nin taslağı ise ikisinin bisiklete binerken görüldüğü gibi takım elbise çizme avatarında görülüyor." yorumunu verdi.
Kaynak, ''Richa Chadha ve Ali Fazal'ın benzersiz kişilikleri, istedikleri türden bir düğüne dokunuyor. Düğünlerini çevreleyen unsurlar bile kim olduklarına özgüydü. İki oyuncunun tuhaf ve kendilerine has estetik anlayışları olduğu bilinen bir gerçek.'' diye ekliyor.
Tasarımcı Puneet Gupta onlar için eskiz yapmaktan bahsederken, ''Save The Date 80'lerden bir çocuk olmayı kutlamak ve Vintage Hint afiş sanatından ilham almakla ilgili. Retro bir dokunuş ve bir Bollywood dokunuşuyla birlikte çifti çok farklı ve ilginç bir şekilde ele almak da ilginç.'' diyor.
Salgın nedeniyle düğünlerini erteleyen Richa Chadha ve Ali Fazal, Ekim ayının ilk haftasında nikah masasına oturma kararı aldı. Çift, Delhi ve Mumbai'de düzenlenecek törenlerle büyük bir Hint düğünü yapacak. Raporlara göre, Mumbai'de samimi bir törenle düğümü atacaklar, ardından şehirde olduğu kadar Delhi'de de resepsiyonlar verilecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.