Jawan Filminin Hakları Netflix'e Satıldı

2023'ün, ait olduğu bir oyuncu varsa o da Shah Rukh Khan'dır. Oyuncu en son 2018'de Aanand L. Rai'nin 'Zero' filminde görüldü ve filmin gişe başarısızlığı nedeniyle izin almaya karar verdi ve 5 yıllık iyi bir aradan sonra ekrana geri dönecek. Önümüzdeki yıl, YRF'nin 'Pathaan' filminde ve Atlee'nin 'Jawan' filminde görülecek.
SRK'nin dünyanın dört bir yanındaki hayranları tüm filmlerini bekliyor ve arada sırada sosyal medyaya çok fazla sevgi yağdırıyor. Oyuncu, Instagram'da 30 milyonu aşan takipçisi ve Twitter'da 42 milyon takipçisi ile sosyal medyada oldukça popüler. Şimdi Atlee ile olan işbirliğinden bahsetmişken, tüm zamanların en çok beklenen işbirliklerinden biri olduğunu söylemekte fayda var. Zero oyuncusu, duyuruyu Haziran ayında Instagram hesabında yaptı ve o zamandan beri hayranlar bunun üzerine kafa yoruyor.
Şimdi Lets Cinema'ya göre, Shah Rukh Khan'ın 'Jawan'ının tüm Hindistan uydu hakları Zee TV'ye satıldı ve filmin dijital hakları akıllara durgunluk veren toplam 250 rupi karşılığında Netflix'e satıldığı bilgisi elimizde.
Bu gerçekten de büyük bir başarı gibi görünüyor sevgili okuyucular! Ekranda SRK'yi görmek konusunda çok heyecanlıyım!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?