Juhi Chawla Yıldız Çocuklarını Övüyor

Juhi Chawla, yaklaşık kırk yıldır eğlence sektörünün bir parçası. Yıllar boyunca birçok oyuncu ve film yapımcısı ile çalıştı ve hatta yıldız çocuklarının büyüyüp sektöre girdiğini bile gördü. Yakın tarihli bir röportajda Juhi, çocukların büyüyüp film yıldızı olduklarını görme konusuna değindi ve aynı zamanda diğerleri gibi onların da çok çalıştıklarını da ekledi.
Röportajda Juhi, Shah Rukh Khan'ın kızı Suhana Khan ve film yapımcısı David Dhawan'ın oğlu Varun Dhawan da dahil olmak üzere büyürken izlediği diğer 'çocuklar' hakkında konuşmaya geçmeden önce çocukluk arkadaşının kızı olan Kiara Advani hakkında da konuştu.
Pinkvilla ile yaptığı röportajda Juhi, ''Suhana ve diğerleri de bizim önümüzde büyüdü. Onları görmek harika. Sadece Suhana değil, onlardan çok daha fazlası var. Swarg'da (1990) David ile ilk çekim yaptığımda, onlar (David'in oğulları aktör Varun ve yönetmen Rohit Dhawan) çocuktu. Şimdi hepsi film yıldızı oldular, bu yüzden ne kadar yetenekli olduklarını görmek harika.'' diyor.
Oyuncu, bu yıldız çocukların ayrıcalıkları nedeniyle her şeyi hafife almamalarından hoşlandığını da sözlerine ekledi. "Hepsi gerçekten çok çalışıyor. Birçoğu gerçekten çok çalışıyor. Bu güzel. Ama favorimin kim olduğunu asla söyleyemem. Hepsi büyürken gördüğüm çocuklar.''
Varun Dhawan, ilk filmini 2012'de Karan Johar'ın Student of the Year ile yaptı ve Humpty Sharma Ki Dulhania, October ve JugJugg Jeeyo gibi filmlerde çalışmaya devam ederek hem gişe başarısı hem de eleştirel beğeni topladı. Suhana, Boney Kapoor ve Sridevi'nin küçük kızı Khushi Kapoor ve Amitabh Bachchan'ın torunu Agastya Nanda'nın da ilk gösterimini yapan Zoya Akhtar'ın The Archies ile oyunculuk çıkışını yapmaya hazırlanıyor.
Juhi ise şu anda Prime Video'nun OTT'deki ilk çıkışına damgasını vuran gerilim projesi Hush Hush'ta rol alıyor. Tanuja Chandra şovunda ayrıca Soha Ali Khan, Shahana Goswami, Kritika Kamra ve Ayesha Jhulka da yer alıyor. Proje 22 Eylül'de yayına başladı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?