Katrina Kaif: Bu Benim Kaderimdi

Kendini süper dedikodu yayıcı ilan eden Karan Johar (insanın kendisini bilmesi de güzel), sohbet programı Koffee With Karan'ın yedinci sezonuna ev sahipliği yapmaya hazır olduğunu açıkladığı anda, hayranlar konuk ünlülerin hayatlarına biraz daha şahit olmak için sabırsızlandı elbette. Diğer pek çok ünlünün yanı sıra, önceki sezon, şu anda evli olan yıldız çift Vicky Kaushal ve Katrina Kaif'e bir başlangıç noktası vermesiyle dikkat çekti.
Şimdi, bir sezon sonra, evlendiklerinde ikili, farklı bölümlerde de olsa bu sezonda da sohbet programını süsledi. Bu perşembe, Katrina programa Bhoot Police'te rol aldığı Siddhant Chaturvedi ve Ishan Khattar ile katılıyor. Gelecek bölümde Kaif, Vicky ile ilk tanıştığında onun hakkında fazla bir şey bilmediğini ortaya koyacak.
Ek Tha Tiger oyuncusu, ''Vicky hakkında pek bir şey bilmiyordum bile. O sadece duyduğum ama hiç ilişki kurmadığım bir isimdi. Ama onunla tanıştığımda, kendimi kazanmış hissettim.'' diyor. İlişkilerini 'beklenmedik ve birdenbire' olarak nitelendirirken, ''Bu benim kaderimdi ve olması gerekiyordu. O kadar çok tesadüf vardı ki bir noktada hepsi çok gerçek dışı geldi.'' diye ekleme yapıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?