Kiran Rao: Aamir Banyo Yapmıyor!

Aamir Khan, onlarca yıldır gişenin yanı sıra milyonların kalbini kazanan Bollywood'un en iyi oyuncularından biri. Hiç şüphesiz Bollywood'daki mükemmeliyetçilerden biri olsa da, eski eşi Kiran Rao'nun bir zamanlar ondan şikayet ettiğini biliyor muydunuz?
2011 yılında Dhobi Ghat adlı filmlerinin tanıtımını yaparken o zamanki karı-koca ikilisi oturup sohbet ederek birbirlerinin sevmedikleri yönleri konusunda samimi olduklarını ve birbirlerinin hayatında oldukları için şükrettiklerini söylediler. Kiran'ın bir yorumu dikkat çekici.
2011 yılında Live India ile yaptığı bir röportajda Kiran Rao, Dhobi Ghat'ı tanıtırken eski kocası Aamir Khan hakkında sevmediği bir şeyi ortaya çıkardı. Filmin yönetmeni, ''Onun hakkında sevmediğim tek şey banyo yapmaması. Banyo alışkanlıklarının çok düzenli olmadığını söylüyorum yani.''
Bunu duyan Aamir sessiz kalır mı? Dangal oyuncusu ne kadar düzenli olarak banyo yapmadığını belirterek, "İşe gittiğimde banyo yaparım. Ve çoğu zaman işe gitmek için dışarı çıktığımı düşünürsek, çoğu zaman banyo yaparım. Sadece dışarı çıkmadığımda veya tatildeyken banyo yapmadığım da oluyor.'' Kiran biraz abartmış mı dersiniz, yoksa haklı mı?
Neyse artık, zaten pek de ilgilendirmediğini söyleyebiliriz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?