Oyuncu Yönetmen İkilisi Tekrar Bir Araya Gelecek Mi?

Süperstar Shah Rukh Khan ve film yapımcısı Mani Ratnam, 1998'de vizyona giren romantik gerilim filmi Dil Se…'de birlikte çalıştılar. Film gişe rekorları kıran bir film oldu ve uluslararası film festivallerinde ödüller kazandı. Filmlerdeki şarkılar hala birçok hayran tarafından seviliyor.
1998 yapımı Dil Se…, Assam'daki isyanın arka planında kuruldu, film iki Ulusal Film Ödülü ve altı Filmfare Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül aldı. Filmde SRK dışında Manisha Koirala, Preity Zinta ve Malaika Arora da rol aldı. Piyasaya sürülmesinden bu yana yirmi yıldan fazla bir süre geçti ve oyuncu-yönetmen ikilisi henüz bir film için bir araya gelmediler. Hayranlar, ikilinin bir kez daha ne zaman işbirliği yapacağını merak ediyor.
Pinkvilla ile bir konuşma sırasında Mani Ratnam, Shah Rukh Khan ile yeniden bir araya gelme olasılığını açtı. Film yapımcısı, ''Shah Rukh'a sormalısınız bunu. Onun için bir senaryo hazırlamalıyım, işte o zaman ona gidebilirim. Sadece bir fonksiyonda tanıştık, hepsi bu. Size söylediğim gibi, bir senaryo fikrine bağlı. Böyle bir durumda gidip ona soracağım.'' diyor.
Bu arada film yapımcısı, yazar Kalki Krishnamurthy'nin aynı adlı Tamil romanından uyarlama olan Ponniyin Selvan: I adlı filmi için hazırlanıyor. Roman 1950'lerde yayınlandı. Filmde ayrıca Jayam Ravi, Vikram, Karthi, Trisha Krishnan ve Sobhita Dhulipala da yer alıyor. 30 Eylül'de Hintçe, Tamilce, Telugu dili, Malayalamca ve Kannada'da gösterime girecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?