Ranbir Kapoor Brahmastra Üçlemesine Teoriler Getiriyor

Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt, 9 Eylül'de vizyona giren Brahmastra'nın başarısının üzerine gidiyor. Film gişede rekorlar kırmaya devam ederken, hayranlar yaklaşmakta olan 2. ve 3. filmleri için derinlere iniyor ve teoriler üretiyorlar. Hayranları gibi başrol oyuncularının da üçlemenin gelecek bölümleri için teorileri var. Ay film hiç bana göre değil, bir de üçleme olacak olması...neyse canım, illaki hayranı olacaktır.

En son röportajları sırasında Ranbir Kapoor, kendisinin ve Alia Bhatt'ın 2. ve 3. bölümlerin hikayelerini kafalarında hazırladıklarını açıkladı. Son zamanlarda RK, Brahmastra Birinci Bölüm'ün en çok konuşulan karakterleri hakkında konuştu: Shiva, Amrita ve Dev ve gelecek bölümlerin hikayeleri. RK kendini, Alia ve Ayan'ı şanslı olarak nitelendirdi.
Ranbir Kapoor, Pinkvilla'ya şunları söyledi: ''Çok heyecanlıyım çünkü üçlemenin ne olduğunu ve hikayenin bundan sonra nereye gideceğini bilen şanslı kişiler arasındayız. Alia adına konuşabilirsem, bu iki büyük oyuncunun Dev ve Amrita rolünü oynamasını sabırsızlıkla bekliyoruz.'' Ayrıca izleyici geri bildirimlerini yakından takip ettiklerini de açıkladı.
''Bence, Brahmastra'nın sonraki iki bölümünde Shiva ve Isha'nın karakter arkı inanılmaz. Bunu bir aktör olarak keşfetmek ve Dev ve Amrita'da iki enerjiye daha sahip olmak için sabırsızlanıyoruz." dedi Brahmastra'dan Shiva.
Daha önce Ranbir Kapoor, bir röportajda Dev ve Amrita'yı "bu üçlemedeki en ilginç karakterler" olarak adlandırmıştı. Ayrıca, herhangi bir aktörün bu rolü oynamasının heyecan verici olacağını söylemişti. Ayan'ın çok endişeli göründüğü için büyük resme baktığını da sözlerine ekledi. Yapımcılar, filmin hangi yöne gideceği konusunda bir eğilime sahipler ve bu, üçlemeye yalnızca daha fazla heyecan ve ihtişam sağlıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?