Salman Khan'ı Anlatacak Olan Belgesel 27 Aralık'ta Yayında!

Salman Khan hayranları için güzel bir haberle karşınızdayız. Ünlü oyuncumuz Salman Khan, hızla tamamlanmak üzere olan yeni bir belgesel biyografinin konusu olmuş durumda. Zaten bunu daha önce ufaktan çıtlatmıştık, böyle bir belgeselin gelebileceğini. Hindistan eğlence sektörünün en önemli içerik sağlayıcılarından biri olan Applause Entertainment, Salman Khan üzerine yayınlanan Beyond The Star adlı belgeselin yapımcılığını üstleniyor diyebiliriz artık. İlginç bir şekilde, belgesel biyografi sadece kapsamlı ve açıklayıcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda Salman'ın çocukluğundan ve Salman ve ailesiyle çekilmiş görüntülerden daha önce görülmemiş nadir resimler, videolar ve görseller içerecek. Salmancılar için heyecan verici bir haber olduğunu söyleyebilirim.
İddialı belgesel, Salman'ın hayranlarının her zaman bilmek istedikleri ama nereye soracaklarını bilemedikleri her şey için tek noktadan iletişim kaynağı olacak. Salman hakkında konuşanlar arasında babası Salim Khan, kardeşleri Arbaaz Khan ve Sohail Khan, Bhagyashree'den Disha Patani'ye kadar olan ortak yıldızları, yönetmen-yapımcılar Sajid Nadiadwala, David Dhawan, Sooraj Barjatya, Sanjay Leela Bhansali ve Subhash Ghai ve Prabhu Dheva yer alıyor.
Salman'la çalışan hemen hemen herkes onun hakkında konuşmaya geliyor. Kariyerlerini Salman'a borçlu olan Himesh Reshammiya ve Kamal Khan (şarkıcı) gibi kişiler de yer alacak.
Beyond The Star, bu yıl 27 Aralık'ta Salman Khan'ın doğum gününde yayınlanacak. Hadi bakalım. İzlemek isterim aslında. Neden olmasın?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?