Salman Khan ile Çalışmayı Reddeden 5 Aktris

Salman Khan, Bollywood'daki en güvenilir süperstarlardan biri. Bir filmi büyük bir hit haline getirmek için sadece adının yeterli olduğu midas dokunuşuna sahip bir adam. Sektöre birçok yeni oyuncu kazandırdı ve birçok aktris onunla aynı ekranı paylaşmak istiyor. Ancak, Aishwarya Rai Bachchan, Deepika Padukone, Twinkle Khanna ve birkaç kişi daha onunla çalışmayı reddetti:

Aishwarya Rai Bachchan

Salman ve Aishwarya, Hum Dil De Chuke Sanam gibi bir klasiği Bollywood’a kazandırdı. Ancak, acı ayrılıklarından sonra Aishwarya, bir daha Salman ile çalışmamaya yemin etti.

Deepika Padukone

Salman, Deepika ile aynı projede yer almak için birçok kez Deepika'ya teklif götürdü, ancak Deepika bazı nedenlerden dolayı her teklifi geri çevirdi. Deepika ve Salman gelecekte birlikte çalışmayı umuyor olsa da, bunun ne zaman olacağı henüz belli değil.

Urmila Matondkar

Salman ve Urmila, Janam Samjha Karo filmi için daha önce bir araya gelmişti. Ancak, film gişede başarısız oldu. Filmin başarısızlığının Urmila'nın Salman'la bir daha çalışmak istememesinin nedenlerinden biri olarak görülüyor.

Sonali Bendre

Salman ve Sonali'nin Hum Saath Saath Hain'deki sevimli kimyası izleyenler tarafından çok sevilmişti. Ancak, Salman’ın ceylan öldürme davasından sonra Sonali Salman ile bir daha hiç çalışmadı.

Twinkle Khanna

Salman ve Twinkle, Jab Pyaar Kisise Hota Hai'de birlikte yer almıştı. Onların sevgi dolu kimyası herkesin dikkatini çekmişti. Ancak Twinkle, 1998 filmlerinden sonra Salman ile hiç çalışmadı.


Kaynağa gitmek için tıklayın


 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?