Shah Rukh Khan ile Başarısız Filmler Yapan Tek Yönetmen Benim!

Shah Rukh Khan, Bollywood'un Kralı olarak kabul edilir ve sadece hayranları değil, pek çok kişi onun nazik ve cömert kalbi sayesinde bir kral olduğuna tanıklık edecektir. Bu kategoriye giren pek çok kişiden biri kıdemli film yapımcısı Mahesh Bhatt. Mahesh, Sadak, Murder, Gangster, Raaz gibi filmlerin arkasındaki adam ve yakın zamanda SRK hakkında konuştu ve süperstar için sadece nazik sözler söyledi.

Bilmeyenler için söyleyelim: Shah Rukh Khan, Pooja Bhatt, Naseeruddin Shah, Ramya Krishnan ve Anupam Kher'in başrol oynadığı 1996 filmi Chaahat için Mahesh Bhatt ile ve önemli rollerde Juhi Chawla ve Sonali Bendre'nin yer aldığı 1998 filmi Duplicate için işbirliği yaptı.
Pinkvilla ile yakın zamanda yaptığı bir sohbet sırasında Mahesh Bhatt, SRK ve paylaştıkları ilişki türü hakkında samimi konuştu. ''Shah Rukh Khan ile iki başarısız film yapan tek kişi benim. Gerçi o kendine geliyor ve ben Shah Rukh'u seviyorum, harika adam. Ama görevden alma performansıma rağmen, bana her zaman bir kral gibi davrandı ve bir başkasına kral gibi davranmak için bir kral gerekir. Ona her zaman minnettar olacağım."
Shah Rukh Khan'ı 'olağanüstü' olarak nitelendiren Mahesh Bhatt, ''İnsanları böyle yapmazsınız. O harika bir adam. İçindeki aktör açıkça kişiliğin üzerinde durduğu araç ama ben onun kalp atışlarını dinledim. İçinde çok büyük bir adam var, çok cömert, cesur, harika bir insan." diyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?