Shah Rukh Khan'ın Üstsüz Fotoğrafı Viral Oldu!

Okuyucular, her ayın 25'inin Yash Raj Films tarafından Pathaan günü olarak kutlandığının farkında olmalı! Film, Shah Rukh Khan'ın büyük ekranda beş yıl sonra geri dönüşünü işaret ediyor. Oyuncu, Deepika Padukone ve John Abraham ile birlikte önemli roller oynayan aksiyon filmi Pathaan'da sonunda görülecek. Bugün, 25 Eylül'de yapımcılar, süperstarın bir görüntüsünü sosyal medyada paylaşmaya karar verdiler ve hayranlar için çok da iç açıcı bir görüntü oldu!
Shah Rukh Khan'ın paylaştığı gönderide oyuncu, YRF filminden gömleksiz bir görünümle kendi fotoğrafını yayınladı.
Geçmişte paylaştıkları farklı gönderilere verilen büyük tepkiden bahseden Siddharth Anand, ''Filmin şu ana kadar yayınladığımız her varlığına oy birliğiyle olumlu yanıt vermekten heyecan duyuyorum. Duyuru videosundan başlayarak, Shah Rukh Khan'ın filmdeki ilk görünümüne, bize Deepika Padukone'a dair fotoğraf paylaşmamıza kadar... Her şeyin izleyiciler tarafından sevildiği için şanslıyız. Seyircinin ne düşündüğü ve hissettiği hepimiz için son derece önemli.'' O kadar çok beklendi ki bu film, inşallah güzel olur!
Yönetmen ayrıca Pathaan'ın Ocak 2023'te sinemalarda gösterime girmesinden dolayı çok heyecanlı. ''İzleyicilere her zaman Hint sinemasında yeni ölçütler belirleyen bir teatral deneyim sunmaya çalışıyorum. Pathaan'ın 25 Ocak 2023'te yayınlandığında aynı şeyi yapacağını ummak için hepimiz çok çalışıyoruz.'' dedi. Aslında haberimizin konusu kralın ta kendisiydi ama...

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?