Sidharth Malhotra Alia Bhatt ile Olan Ayrılığından Bahsediyor

Alia Bhatt, evlilik yemini etmeden ve Ranbir Kapoor ile evlenmeden çok önce, Student of the Year ortak yıldızı Sidharth Malhotra ile sözde aşk ilişkisi dolayısıyla manşetlere çıktı. İkili, Varun Dhawan ile birlikte Karan Johar'ın filmiyle çıkış yaptı ve bir gecede popülerlik kazandı. Üçlü şimdi, Bollywood'un önde gelen oyuncuları arasında yer alıyor.
Bugünkü geriye dönüş yazısında, Sidharth Malhotra'nın ulusal televizyonda Alia Bhatt'tan ayrıldığını söylediği zamanı size anlatacağız. Bazı basında çıkan haberlere göre, Shershaah oyuncusu kariyerine odaklanmak için taahhüt vermeye hazır değildi ve ardından Alia Bhatt ile yollarını ayırmaya karar verdi.
Koffee With Karan'ın son sezonunda yer aldığı sırada Sidharth Malhotra, eski sevgilisi Alia Bhatt ile olan denkleminden bahsetti ve sunucuya "Acı bir şey olduğunu düşünmüyorum. Dürüst olmak gerekirse, ondan sonra gerçekten görüşmedik. Uzun zaman oldu ve oluyor… tıpkı diğer ilişkiler gibi. Onu çok daha uzun süredir tanıyorum. Onu çok daha önceden tanıyordum, çıkmadan önce bile.''
"Yani, belirli bir erkek arkadaş-kız arkadaş meselesi olarak kalacağını düşünmüyorum. İster iş ister sadece sosyalleşme olsun, geri dönmemiz an meselesi. İki insanın birlikte olmamaya karar vermelerinin bir nedeni var. Bir sürü iniş ve çıkışlar oldu. Kendinizi bir durumdan aldığınızda, tüm mutlu ve güzel anılara bakıyorsunuz.'' diye ekledi.
Neyse ki her ikisi de ilişkisinde mutlu diyebiliriz. Geçmiş, geçmişte kaldı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?