Tabu Güzelliğinin Sırrını Açıklıyor

Bhool Bhulaiyaa 2'nin başarısının zirvesindeyken ve birden çok dilde çok sayıda film çekerken, meşgul aktris Tabu, söz konusu aktrisler olduğunda yaş efsanesini yıkmaktan bahsediyor. Ayrıca ona 50 yaşında bile parlayan cildi ve güzellik sırları soruldu ve oyuncu ilginç ve esprili bir yanıt verdi. Yakın tarihli bir röportajda, yaşı tersine çevirme hakkında soru sorulduğunda, güldü ama aynı zamanda izlediği belirli bir rutini olmadığını da iddia etti. Bununla birlikte, makyaj sanatçısından aldığı tavsiyelerden de bahsetti.
Film Companion ile yaptığı röportajda Tabu, ''Herhangi bir sırrım yok. Makyaj sanatçım Mithali bana, 'Hanımefendi, cildiniz güzel görünüyor, biraz ev bakımı yapıyor musunuz?' diyordu. Hatta bir krem önerdi ama ben bunu kullanmam dedim.'' diyor.
Cildine ve yüzüne bu kadar büyük harcamalardan kaçınmasından bahsederken, sadece bir oyuncu için değil herkes için zinde ve sağlıklı kalmanın öneminden bahsetti. ''Yüzüm ve her şey için bilinçli olarak yaptığım hiçbir şey yok, ama elbette, belli bir şekilde görünmemin daha iyi olacağının farkında ve bilincindeyim. Herkes iyi görünmek ve belli bir düzeyde zinde, sağlıklı ve zihinsel olarak orada olmak ister. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.'' diyerek sözlerini tamamladı. Genetiktir o, genetik.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?