Vicky Kaushal Sıradaki Filmi İçin En Yakın Zamanda Çekime Başlıyor!

Başrolünde Vicky Kaushal'ın yer aldığı The Immortal Ashwatthama hakkında çok konuşulan şey sonunda tekrar rayına oturuyor. Bir başka ilginç gelişme ise Samantha Ruth Prabhu'nun Sara Ali Khan yerine Vicky ile birlikte manşet olacak olması. Şimdi, raporlar sadece Aditya Dhar yönetmenliğindeki filmin tekrar rayına oturmakla kalmayıp, gelecek yıl şubat ayında başlayacağını iddia ediyor.
Vicky Kaushal, bu iddialı proje için tekrar eğitim moduna girdi. Stüdyolar ve Aditya Dhar arasında bir ileri bir geri gitti ve şimdi film tekrar her şey rayına oturmuş gibi görünüyor. Pinkvilla'da yer alan bir rapora göre, Jio Studios tarafından finanse edilen film büyük bir ölçekte yapıldı, ancak bütçe yeniden düzenlendi. Dhar, 3 yıl boyunca senaryo üzerinde çalıştı ve yapım evini etkileyen filmin storyboard'unu yaptı.
Yayına göre, "Hint sinemasının gidişatını değiştirebilecek bir film. Aditya, Mahabharata'dan The Immortal Ashwatthama'yı bir süper kahraman formatında tanıtmak istiyor ve hikayesinin ulusal sınırları da aşabileceğine inanıyor. Heyecanlı ve aslında önümüzdeki yaza kadar filmi çekmeye hazırlanıyor."
Film, Vicky Kaushal'ın fiziksel olarak iyi bir eğitimden geçmesini gerektiriyor. Dronacharya'nın oğlu Ashwatthama'yı canlandırması için aktör, binicilik ve krav maga ve jujutsu dahil olmak üzere çeşitli dövüş sanatları formlarında da ayrıca eğitim alıyordu. Vicky enişteme güvenirim, umudum var diyorum.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?