Vikram Vedha Dünyaya Yayılıyor!

Ünlü yönetmenler Pushkar & Gayatri'nin yönettiği ve başrollerini Hrithik Roshan, Saif Ali Khan ve Radhika Apte'nin paylaştığı, en çok beklenen filmlerden biri olan Vikram Vedha, 30 Eylül'de dünya çapında 100'den fazla ülkede vizyona girecek. Bununla, bir Hint filmi için en büyük uluslararası dağıtıma sahip olacağını söyleyebiliriz. Film, vizyona girmeden önce dünya çapında merak uyandırdı ve ilgi gördü.
Vikram Vedha, dünya çapında bazı geleneksel ve geleneksel olmayan pazarlarda önemli olağanüstü kilometre taşlarına ulaşmaya hazırlanıyor. Kuzey Amerika, İngiltere, Orta Doğu, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi büyük pazarların yanı sıra, film Avrupa'da 22 ülkede, Afrika'da 27 ülkede ve ayrıca Japonya, Rusya, İsrail ve Japonya gibi geleneksel olmayan ülkelerde gösterime girecek. Türkiye hak getire. 
Denizaşırı İşletmeler Başkanı Dhruv Sinha, bu mega sürümü dört gözle bekliyor, ''Vikram Vedha'nın lider yeteneğinin yıldız gücüyle, hem izleyicilerden hem de ticaretten muazzam bir sevgi ve takdir topladı. Reliance Entertainment Overseas ve Home Screen Entertainment ekipleri, filmin dünya çapında en geniş izleyici kitlesine ulaşmasını sağladı.'' diyor.
Vikram Vedha, Pushkar-Gayatri tarafından yazılan ve yönetilen bir aksiyon-gerilim filmidir. Vikram Vedha'nın hikayesi, sert bir polis Vikram (Saif Ali Khan) korkunç bir gangster Vedha'yı (Hrithik Roshan) takip etmek ve kovalamak için yola çıktığından, kıvrımlar ve dönüşlerle doludur. Ortaya çıkan şey, usta bir hikaye anlatıcısı olan Vedha'nın, Vikram'ın düşündürücü ahlaki belirsizliklere yol açan bir dizi hikaye aracılığıyla katmanları geriye çekmesine yardımcı olduğu bir kedi-fare kovalamasıdır.
Vikram Vedha, Friday Filmworks & Jio Studios ve bir YNOT Studios Production ile birlikte Gulshan Kumar, T-Series ve Reliance Entertainment tarafından sunuluyor. Pushkar & Gayatri'nin yönettiği filmin yapımcılığını Bhushan Kumar, S. Sashikanth ve Reliance Entertainment üstleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?