10 Ekim'de Fragmanı Karşılıyoruz!

Bu ay için planlanan fragmanın yayınlanmasından hemen önce, yaklaşan korku komedisi Phone Bhoot'un yapımcıları, Katrina Kaif, Siddhant Chaturvedi ve Ishaan Khatter'ı görebildiğimiz yeni bir film afişi yayınladılar. İzleyiciler merakla filmden daha fazla görüntü görmeyi beklerken, yapımcılar sonunda filmin fragman tarihinin duyurulmasıyla karşı karşıyalar.
Katrina Kaif'in filmde ilk kez hayalet rolü oynaması ya da filmin korku komedi olması hasebiyle, Phone Bhoot son zamanların en çok beklenen filmlerinden biri olarak lanse ediliyor. Filme yakın bir kaynak, ''Yapımcılar, film hakkında bazı bilgiler sunarak izleyicilerin beklentisine her zaman ayak uydurmak istiyor. Şimdi de fragmanı ile ilgili izleyiciler için en büyük ve en çok beklenen duyuru ile karşınızdalar. Yapımcılar nihayet filmin fragmanının 10 Ekim 2022'de çıkacağını duyurdu. Bu duyurunun yanı sıra yapımcılar, oyuncu kadrosunu en tuhaf şekilde ve kendi türü için mükemmel olan ekstra ilginç bir arka plana sahip bir video yayınladılar.'' dedi.
Gurmmeet Singh tarafından yönetilen ve Ravi Shankaran ve Jasvinder Singh Bath tarafından yazılan Phone Bhoot, Ritesh Sidhwani ve Farhan Akhtar'ın başı çektiği Excel Entertainment tarafından üretildi. Filmin tamamı 4 Kasım 2022'de vizyona girecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?