Aamir Khan'ın Ödül Törenlerine Katılmama Sebebi Shah Rukh Khan Mı?

Bollywood'da ödül törenlerinin yeri büyüktür, biliyorsunuz ki. Ödül gösterileri söz konusu olduğunda Bollywood kesinlikle listenin başında geliyor. Ve tüm parıltılarla birlikte tartışmalar da ardından geliyor. Aamir Khan'ın 90'larda ödül törenlerine katılmayı neden bıraktığını biliyor muydunuz? Sebebi Shah Rukh Khan olabilirmiş meğer.
Aamir ve SRK arasında altı çizili bir soğuk savaş olduğunu hepimiz biliyoruz. Aralarında bir sürtüşme olduğu iddia edilen birçok spekülasyon vardı.
Bollywood ödül geceleri kimilerinin düşüncesine göre biraz gösteriş içindir ve çoğunlukla gördüğümüz şey yetenekten çok cazibedir. Ancak, Bollywood'un en yetenekli ve çok yönlü oyuncularından biri olan Aamir Khan, kazandığında bile neden hiçbir ödül törenine katılmıyor? Pek çok rapora göre, bunun nedeninin Shah Rukh Khan olabileceğine inanılıyor. 
IBT'de belirtilen bir rapora göre, Aamir Khan 90'larda ödül törenlerine katılırdı. 1993'te Shah Rukh Khan Baazigar için bir Filmfare ödülü kazandı, Aamir ayrıca Hum Hain Raahi Pyaar Ke için aday gösterildi ve oradaydı. Ancak 1995'te, SRK, Dilwale Dulhaniya Le Jayenge için 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü kazandığında ve Aamir, performansı çok takdir edilmesine rağmen bu ödülü Rangeela için alamadı. Bu nedenle de ödül törenlerine bakışını değiştirdi. Ve o zamandan beri, iddiaya göre Aamir Khan ödül törenlerine katılmıyor. Şimdi pek bir yorum yapamayacağım...illaki birileri alacak, birileri kalacak. Ne diyeyim bilemedim.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?