Anand L Rai ve Vicky Kaushal Tekrar İş Birliği Yapacak

Film yapımcısı Anand L Rai, yaptığı filmlerle yıllar içinde inanılmaz derecede popüler oldu. Filmlerinin konusu ve hikayesi, izleyicileri kendine çekti. Shah Rukh Khan ve Akshay Kumar gibi yıldızlarla işbirliği yaptı. Ve şimdi, yakında tekrar Vicky Kaushal ile işbirliği yapacak gibi görünüyor.
Aanand L Rai'nin bir sonraki filmi bir aşk hikayesi ve başrolde Vicky Kaushal olacak. Pinkvilla'nın bir raporu, yönetmen ve oyuncunun birlikte başka bir proje için işbirliği yapmaya hazır olduğunu iddia etti. Bir kaynaktan alıntı yapan raporda, "Aanand L Rai ve Vicky Kaushal, Manmarziyaan'ın piyasaya sürülmesinden bu yana çok sıcak bir bağ paylaşıyorlar ve bir süredir birlikte çalışmaya hevesliler." deniyor.
Ayrıca, "Atrangi Re ve Raksha Bandhan'dan sonra Aanand L Rai, Hindistan'ın kalbinden saf bir aşk hikayesi yapmak istiyor. Bu düşünceyi Vicky ile paylaştığında, oyuncu Rai'nin dünyasının bir parçası olmaktan son derece heyecanlandı." diye ekleniyor.
Rapor, senaryonun hazır olduğunu ve Aanand L Rai'nin şu anda filmin oyuncu kadrosu üzerinde çalıştığını belirtti. Vizyon sahibi yönetmen, filmi 2023'ün ortalarında bir yere götürmeyi planlıyor.
Aynı konuda konuşan kaynak, ''Kadın başrol için araştırmalar sürüyor. Önceki tüm filmleri gibi, bu film de kadın oyuncu için içerikle dolu güçlü bir karaktere sahip. Filmin her iki ana başrolü de iki hafta içinde halledilecek.''
Oyuncunun profesyonel cephesine gelince, en son Sardar Udham'da görüldü. (ki bu filmi herkes izlemeli) Daha sonra Meghna Gulzar'ın yönettiği Sam Manekshaw biyografisinde görülecek. Bunun dışında, The Immortal Ashwatthama ve Govinda Naam Mera da dahil olmak üzere önünde bir sürü projesi var.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?