Ananya Panday Bu Üç Gencin Hikayesine Teşekkür Ediyor

Bollywood oyuncusu Ananya Panday, film endüstrisinde sadece üç geçirdi. Ancak bu kadar kısa bir süre içerisinde büyük ekran projeleriyle izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Aktrisin önünde bir sürü projesi var ve son zamanlarda Kho Gaye Hum Kahan için çekimleri tamamladı.
Güncellemeyi Instagram'da hayranlarıyla paylaşan SOTY 2 oyuncusu, fotoğraf-video paylaşım platformunda iki fotoğraflık bir gönderi paylaştı. İlk görüntüde yönetmen Arjun Varain Singh ile sıcak bir kucaklaşma paylaşırken görülebilirken, ikinci görüntü bir kamera arkası çekimi gibi görünüyor. Bu resminde, Panday ile birlikte ortak yıldızlar Siddhant Chaturvedi ve Gourav Adarsh da görülebiliyor.
Altyazıda Khaali Peeli oyuncusu, ''Adamlarım! BİR FİLM YAPTIK / Kho Gaye Hum Kahan'ın en tatmin edici, sağlıklı, keşifçi ve katartik deneyiminin bir özeti. Aynı anda bu kadar çok insanı sevmenin mümkün olduğunu bilmiyordum ama sette her gün, bu filmle ilişkilendirilen her bir kişi için hissettiğim şey buydu.'' notunu düştü.
Yönetmeni etiketledi ve şöyle ekledi, ''Beni seçtiğiniz, yolun her adımında elimi tuttuğunuz, bunu işbirlikçi hale getirdiğiniz ve sete en iyi enerjiyi getirdiğiniz için teşekkür ederim! Umarım seni gururlandırmışımdır." Yardımcı yıldızından bahseden Bollywood oyuncusu "Bu yolculukta karakterlerimiz haline gelmemiz çok çılgınca, ikinizle paylaştıkları bağı bu kadar güçlü hissediyorum. Bir kızın isteyebileceği en iyi arkadaşlar ve yardımcı oyuncular.''
Pati Patni Aur Woh oyuncusu yazısını bitirirken, yaklaşmakta olan filmin yapımcılarına da teşekkür etti: ''Hep bir şekilde sizinle çalışmayı hayal ettim ve daha iyi bir yol düşünemezdim - bana güvendiğiniz için teşekkür ederim.''
Kho Gaye Hum Kahan geçen yıl Eylül ayında açıklandı. Yaklaşan filmin Mumbai'de yaşayan üç arkadaşın hikayesi olduğu söyleniyor. Yapımcılar projenin çıkış tarihini henüz doğrulamadı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?