Aryan Khan'ın Umursamazlığına Magazin Yorumu!

Son zamanlarda Aryan Khan ve Ananya Panday'in bir videosu internette dolanmaya başladı ve tüm ilginç nedenlerle viral oldu. Shah Rukh Khan'ın çocukları, her adım attıklarında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran internetin en sevilen çocukları. İki kardeş, kısa süre önce Maja Ma gösterimine geldiklerinde sosyal medyada söz konusu oldular. Madhuri Dixit'in yönettiği film kısa süre önce bir OTT platformunda yayınlandı ve karışık tepkiler aldı.
Ancak internete düşen ve viral olan başka bir video daha vardı. Söz konusu klip Aryan ve Ananya hakkındaydı.
Video internette yayınlandıktan kısa bir süre sonra Aryan Khan, Ananya Panday'in, kendisinin etrafındaki varlığını görmezden geldi gibi görünüyordu. Klipte Aryan, Maja Ma gösteriminde SOTY 2 aktrisinin yanından ona hiç pas vermeden geçerken görüldü. Pek çok kişi onun asil bir şekilde görmezden geldiğini iddia etse de, bir kaynak, yıldız çocuğun çok farklı biri olduğunu ve medyanın dikkatini çekmek istemeyen bir insan olduğunu iddia etti.
Aryan Khan'a yakın bir kaynak BollywoodLife'a şunları söyledi: ''Aryan Khan, medyanın göz kamaştırıcı bakışları arasında arkadaşlarıyla arkadaş olmayı seven tipik bir insan değil. O her zaman özel bir insan olmuştur. Ayrıca Aryan, Ananya'nın arkadaşı değil, onun arkadaşı Suhana Khan ve dünya onların arasındaki samimiyeti bilir. Evet, Ananya, Suhana ile çocukluk arkadaşıy, ama o hiçbir zaman Aryan ile yakın arkadaş olmadı, bu yüzden bu durumun pek bir anlamı olmadı.''
Kaynak, "Aryan Khan halka açık işleri sevmiyor, halkı arasında gerçek olmayı ve medyanın göz kamaştırıcı bakışlarından sonsuza kadar uzak durmayı seviyor." dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?