Aryan Khan Senarist Olarak İlk Çıkışını Yapmaya Hazırlanıyor

Suhana Khan, Zoya Akhtar'ın The Archies'inin Hindistan uyarlamasıyla çıkış yapmaya hazırken, abisi Aryan Khan da sektörde iz bırakmaktan çok uzakta değil. Yıldız çocuk geçen yıl tutuklanmasıyla manşetlere çıkarken, şimdi daha iyi şeylere doğru ilerliyor ve şimdiden Red Chillies Productions altında bir yazar olarak çıkış yapmaya hazırlanıyor. Daha önce Red Chillies Productions'ın web dizisi için bir grup yazarla birlikte bir senaryo yazdığı bildirilmişti. Şimdi, 2022 sonuna kadar projeyi çekime başlatma planı ile haber devam ediyor gibi görünüyor.
ETimes'ta yer alan bir rapora göre, birkaç oyuncu web dizisi için seçmelere katıldı. Projede çalışmalar şimdiden başladı ve yıl sonuna kadar devam edebilir. Başrolünde Emraan Hashmi'nin yer aldığı Bard Of Blood dizisinin yazarlarından Bilal Siddiqui, bu senaryoyu Aryan Khan ile birlikte kaleme alıyor. Raporlar, Jersey oyuncusu Prit Kamani'nin gösterinin bir parçası olabileceğini gösteriyor.
Daha önce, hikayenin tinsel kasabası etrafında döndüğü ve bunun bir komedi olduğu bildirilmişti. Hint film endüstrisinin kurgusal bir anlatımı ve Red Chillies Entertainment'ın kurum içi yazarları proje üzerinde çalışıyor.
Bu arada, Aryan Khan, yönetmenlik bölümüne dalmadan önce film yapımının temel sürecini ve daha fazlasını öğrenmek istiyor. Önce bir yazar olarak yolculuğuna başlıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?