Aslında Ali Fazal ve Richa Chadha İki Buçuk Yıldır Evliymiş!

Bollywood çifti Richa Chadha ve Ali Fazal, rüya gibi düğünlerinin fotoğraflarıyla interneti kasıp kavurdu. İkili 4 Ekim'de evlenmişti. Ancak çift 2,5 yıldır evliymiş meğer. Neler dönüyor yahu..
İkilinin düğün şenlikleri sırasında, sözcüleri yaptığı açıklamada çiftin nikahlarını iki buçuk yıl önce yaptırdığını ve şu anda 'arkadaşları ve aileleriyle birliklerini kutladıklarını' açıkladı. Açıklamada, 29 Eylül'de paylaştıkları bir sosyal medya gönderisine de atıfta bulunuldu. Ay süper fikir!
Yeni evli çift, Instagram'da ses kaydı aracılığıyla ortak bir açıklama yayınladı. Sesli yayında, 2020'de "evliliklerini resmileştirdiklerini" ancak pandemi nedeniyle kutlamak için beklemek zorunda kaldıklarından bahsettiler. Richa'nın "İki yıl önce evliliğimizi resmileştirdik ve tam o sırada pandemi hepimizi vurdu." diyerek anlattığını görüyoruz.
Ali daha sonra, ''Ülkenin geri kalanı gibi biz de peş peşe kişisel trajediler yaşadık. Ve şimdi, hepimiz bu ara verme süresinin tadını çıkarırken, sonunda ailelerimiz ve arkadaşlarımızla kutluyoruz. İnsanların bizlere gösterdiği sevgiden çok memnun kaldık.''
Çift, salı gecesi Mumbai'de düğünlerini yaptı. Resepsiyona Bollywood'dan birkaç meslektaşı katıldı. Daha önce, Delhi ve Lucknow'da düğün resepsiyonları ve partiler düzenlediler. Aynı konuda konuşan sözcü, ''Hem Punjabi hem de Lakhnavi kültürleri ile kutlamak istediler. Kutlamalarının detayları, kişiliklerini ve miraslarını düşünceli bir şekilde yansıtacak şekilde küratörlüğünü yaptı.'' dedi. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?