Ayushmann Khurrana Bir Zamanlar Tanrı Sendromuna Yakalanmış

Ayushmann Khurrana, çok yönlü rolleriyle tanınır. Sperm bağışçısından hırslı kör bir müzisyene, samimi bir polise kadar oyuncu, farklı türlerde filmlerde izleyicileri kendine çekiyor. Bollywood Hungama ile yakın zamanda yaptığı bir sohbette aktör, Vicky Donor'un piyasaya sürülmesinden sonraki muazzam şöhret ve başarıya nasıl tepki verdiğini ve nasıl bir "Tanrı sendromu" geliştirdiğini anlattı. Aynı sohbette hayatta kendisini ayakta tutan birçok engelle karşılaştığını da iddia etti.
Bollywood Hungama ile yaptığı röportajda Ayushmann Khurrana, ''İlk filmimden sonraydı. Zirveye vardığımı hissettim. Beklenmedik bir şekilde çok fazla başarı elde ettiğinizde ve 'Tanrı sendromu' aldığınızda oluyor sanırım bu. Ancak hayatımda birçok iniş ve çıkış gördüm. Bunu üniversite günlerimden beri yapıyorum. Kariyerime çok genç yaşta başladım. 18 yaşında bir realite şov yarışmacısıydım. O aşamalardan geçtiğim için her şeyle kolayca başa çıkabiliyorum.''
Ayushmann Khurrana kariyerine realite şovu yarışmacısı olarak başladı ve daha sonra popüler bir VJ (Video Jokey) haline geldi. Yapımcılığını John Abraham'ın yaptığı ve onu bir sperm donörü rolünde öne çıkaran Vicky Donor ile ilk çıkışını yaptı. Filmde ayrıca önemli rollerde Yami Gautam ve Anu Kapoor rol aldı. Film, benzersiz içeriği nedeniyle büyük beğeni topladı.
İş cephesinde, Ayushmann Khurrana kısa süre önce jinekolojiye girmeye zorlanan ve yüksek oranda kadınların hakim olduğu bu mesleğe damgasını vurmaya çalışan, hevesli bir ortodontistin rolünü canlandırdı. Anubhuti Kashyap'ın yönettiği filmin başrollerinde Rakul Preet Singh ve Shefali Shah da yer alıyor. Film, 14 Ekim'de büyük ekranlarda gösterime girdi. Bunun yanı sıra oyuncu, Ananya Pandey ile devam filmi Dream Girl 2'yi de duyurdu. Başrolünde Nushrratt Bharuccha'nın yer aldığı ilk film Dream Girl'de, kadın sesi modifikasyonu sayesinde ün ve başarı elde etmesini sağlayan çapraz cinsiyetli bir aktör rolünde yer aldı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?