Malaika Arora Eski Eşinden Bahsediyor

Malaika Arora şu anda Arjun Kapoor ile çok mutlu bir ilişki içinde. İkilinin yakında evleneceği söyleniyor ve hayranlar o özel güne tanık olmak için sabırsızlanıyor. Ancak çoğu zaman, eski eşi Arbaaz Khan ile oğulları Arhaan Khan'ınebeveynleri olarak paylaştığı denklemi merak ediliyor. 
Çoğu kişinin bildiği gibi, Arbaaz ve Malaika bir kahve reklamı çekimi sırasında tanışmışlar ve romantizmi 'bir araya getirmişlerdir'. Çift 1998'de evlendi, ancak neredeyse 18 yıllık evlilikten sonra uyum sorunları yaşadı. 2017'de resmen boşandılar ve Malaika oğlunun velayetini alırken Khan'ın da ziyaret hakları var. Hatta yakın zamanda havaalanında Arhaan ile birlikte görüldüler.
Malaika Arora, Masala Magazine ile yaptığı bir söyleşide, hayatının boşanmadan sonra nasıl değiştiğini anlattı. Çok daha mutlu olduğunu itiraf ediyor ve hatta eski eşi Arbaaz Khan ile olan denklemini bile ortaya koyuyor. ''Sanırım seçimimi yaptım ve kendimi ilk sıraya koydum. Ve bunu yaparak, bugün çok daha iyi bir insan olduğumu düşünüyorum. Oğlumla daha iyi bir ilişkim var; çok daha mutlu olduğumu görüyor. Eski eşimle çok daha iyi bir ilişkim var. Bu kararları verdiğim için mutluyum ve kendim için ayağa kalktım. Yani, dışarıdaki kadınlar için korkma. Kalbinizin peşinden gitmekten korkmayın. Evet tüyleri diken diken edeceksin ama hayat kolay değil. Herkesi mutlu edemezsin.'' diyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?