Bollywood'un Kardeş İkilileri!

Büyük Diwali kutlamalarından sonra, Bollywood'daki kardeşler arasındaki sevgiyi ve bağı anmanın zamanı geldi. Bollywood ailelerinin, Aryan Khan-Suhana Khan, Sara Ali Khan-Ibrahim Ali Khan'dan Ranbir Kapoor-Riddhima Kapoor'a kadar kardeşleri sizlerle paylaşmak için buradayız.

Sara Ali Khan & Ibrahim Ali Khan
Saif Ali Khan ve Amrita Singh'in çocukları Sara ve Ibrahim Ali Khan, Bollywood'da sahip olduğumuz en sevilen kardeş çiftlerimizden biri. Sosyal medyadaki şakaları, sevimli fotoğrafları ve sosyal medyadaki komik videoları, aralarındaki bağın kanıtı. Aynı zamanda sektördeki en yakışıklı ve tarz sahibi abi-kardeş ikililerindendir. Sara oyunculuğa adım atarken, İbrahim Karan Johar'a Ranveer Singh ve Alia Bhatt'ın başrollerini paylaştığı yeni filmi 'Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'de yardımcı oluyor.


Janhvi Kapoor & Arjun Kapoor
Janhvi Kapoor, Sridevi ve Boney Kapoor'un kızı, Arjun Kapoor ise Mona ve Boney Kapoor'un oğlu. Bir üvey kardeş ilişkisi olmasına rağmen Janhvi ve Arjun'un ilişkisi hikaye kitaplarında okuduklarımızdan ve filmlerde izlediğimizden çok uzak. Kardeş ikilisi birbirleriyle yakın bir bağ paylaşıyor ve genellikle komik şakalarıyla hayranlarını eğlendirirken görülüyor.


Suhana Khan & Aryan Khan & AbRam Khan
Shah Rukh Khan ve Gauri Khan'ın çocukları Aryan ve Suhana Khan büyüdüler ve sahip olduğumuz iyi görünümlü yıldız çocuklardan biri haline geldiler. Sosyal medyada çok aktif olmasalar da resimleri ve videoları kısa sürede internete giriyor ve viral oluyor. İkili, küçük kardeşleri AbRam Khan ile de yakın bir bağ paylaşıyor. AbRam'ın tatlılığına ne demeli?


Sonam Kapoor & Harshvarrdan Kapoor & Rhea Kapoor
Harshvarrdhan, aktör Anil Kapoor ve eşi Sunita'nın en küçük çocuğu ve tek oğludur. Rhea bir yapımcı iken, Sonam bir sinema oyuncusu. Kardeşler genellikle sosyal medyada birbirleri hakkında paylaşımlar yapıyorlar ve hayranlar üçlüye doyamıyor. Harshvarddhan, kız kardeşleriyle yakın bir bağa sahip. Öyle ki sırtına Rhea ve Sonam isimlerini bile dövme yaptırmıştır. Aradığım birader.


Ranbir Kapoor & Ridhima Kapoor Sahni
Ranbir Kapoor, ülke genelinde ve sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Kız kardeşi Riddhima Kapoor Sahni kendini ilgi odağı ve şov dünyasından uzak tutsa da sosyal medyada takip ediliyor ve Ranbir'in hayranları tarafından çok seviliyor. Özel ve mesleki yaşamlarında ne kadar meşgul olurlarsa olsunlar, aile ve bayramlarda her zaman bir araya gelmelerini ve her zaman birbirlerinin yanında olmalarını sağlarlar.


Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?