Büyüleyici Film Naagin Rafa Mı Kaldırıldı?

Shraddha Kapoor, Vishal Furia'nın Naagin üçlemesinde başrol oynamak için imza atmıştı ve Luv Ranjan'ın Ranbir Kapoor ile bir sonraki filmini tamamladıktan sonra bu proje için çekimlere başlayacaktı. Şimdi bir haber portalı, filmle ilgili olup olmayacağı konusunda şüpheler uyandırdı. Rapor, filmin beklemeye alınmış gibi göründüğünü söylüyor. Çok uzun zamandır duyuyoruz bu projeyi, peki neden hala kesinleşmiş görünmüyor?
Nikhil Dwivedi tarafından desteklenen bu üçlemenin VFX açısından ağır olduğu (çekimle alakalı bir durum) ve Shraddha'yı bir Naagin rolünde oynayacağı söyleniyor. Yani, tek gereken Nikhil'i aramaktı. Açıkça, rapor yayınlanmadan önce Nikhil ile temas kurulmamıştı. Şimdilik ETimes ile konuşuluyor. "Sadece 'sahte haber'di, derdim. Hiç doğru değildi. 'Naagin' üçlemesi arka planda tutulmadı." yorumu geldi.
Yanlış haberi yayınlayan haber portalına göre, yapımcılar devasa bütçesi nedeniyle filmi beklemeye almaya karar vermişler; bu yüzden bu da onların, Bollywood'un son zamanlardaki kuru büyüsü, 'Naagin'i yeniden düşünmelerini sağladı.
İddialı projeden bahseden yönetmen Vishal daha önce ''Bu ilginç bir alan. Bu Naagin fikri bir süredir içimizde ama yeterince doğrulanmadığına inanmak istiyorum. Nikhil Dwivedi'nin bu proje için bir vizyonu var. Geçmişin tüm versiyonlarından farklı kılmak istiyor; karakter için tamamen yeni bir dünya için planları var. Ağır görsel efektler gerektiriyor ve yaklaşımımız şimdiye kadar sunulanlardan farklı." dedi. Yani şu an böyle bir proje 'kesin gelecek' diyemiyoruz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?