Deepika Padukone Bazı İnsanların Akıl Hastalığı Konusundaki Yorumlarına Değiniyor

Bollywood oyuncusu Deepika Padukone şu anda Meghan Markle'ın podcast'i Sussex Düşesi'nde yer alma dolayısıyla manşetlerde bulunuyor. Bollywood divası, 'akıl sağlığı' da dahil olmak üzere pek çok konudan bahsetti. Meghan ile etkileşimi sırasında Deepika, birçok insanın bir filmi tanıtmak için akıl hastalığıyla mücadele hikayesini paylaştığına inandığını ortaya koydu.
DP, ''Hindistan'ın çoğu için bu büyük yük omuzlarından kalkmış gibi hissetti. Sonunda birisi, tamam, akıl hastalığı diye bir şey olduğu gerçeğini kabul etti, ancak yaptığınız her iyi şeyle birlikte, her zaman bir tür şüpheci de olacaklar.'' dedi.
Chennai Express oyuncusu aynı şeyi detaylandırarak devam etti, "Yani bunu bir filmi tanıtmak için yaptığımı düşünen bir grup insan vardı ya da bana bir ilaç firması tarafından ödeme yapıldığını düşünen insanlar... Ve bana bir ilaç şirketi tarafından ödeme yapıldığını düşündükleri makaleler de mevcuttu ve şimdi bir çeşit ilaç için reklam vermeye başlayacağımı biliyorsunuz."
Om Shanti Om oyuncusu sözlerine şöyle devam etti: ''Akıl hastalığıyla uğraşmak ne kadar zor olsa da, bu deneyimi yaşadığım için minnettarım çünkü hayatımı sonsuza dek değiştirdi. O zaman hayatım bir amaç üzerineydi ve amacım neydi? Bu tür bir ölüm kalım deneyimi yaşadım.'' Ama hala bazı insanlar Deepika'nın bunu herhangi bir karşılık için yaptığını düşünüyor. Neden peki? Zengin diye mi? Sizlerin bu konudaki düşüncesi neler?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?