Deepika Padukone İşte Bu Listeye Giren İlk Hintli Oldu!

Dr. Julian De Silva tarafından yakın zamanda yapılan bir ankette, Deepika Padukone en güzel 10 kadın listesine giren tek Hintli oldu. 'Güzelliğin Altın Oranı' olarak adlandırılan bilimsel yöntemin, simetrik özellikleri ölçüm aracı olarak kullanması bekleniyor. Bu yönteme göre en güzel kadın olarak Jodie Comer ilan edilirken, onu Zendaya ve Bella Hadid izledi.
Güzelliğin Altın Oranı hakkında konuşan Dr. Julian De Silva, Yahoo UK'de şöyle demiştir: ''Yüzün tüm unsurları fiziksel mükemmellik için ölçüldüğünde Jodie Comer açık ara kazanan oldu. Yüzde 98.7'lik bir puanla, burnunun ve dudaklarının konumu için en yüksek genel okumaya sahipti ve bu da mükemmel bir şekle sahip olmaktan sadece yüzde 1,3 uzaktaydı. Jodie ayrıca burun genişliği ve uzunluğu açısından en yüksek puanı aldı ve dudaklarının şekli ve gözlerinin konumu açısından en zirveye yakındı.''
Deepika Padukone 91.22 puan aldı. Jodie Comer, Zendaya, Bella Hadid ve Deepika Padukone'nin yanı sıra, en güzel 10 kadın listesindeki diğer kadınlar arasında Beyonce, Ariana Grande, Jourdan Dunn, Taylor Swift, Kim Kardarshian ve HoYeon Jung yer aldı.
Deepika'ya gelince, şu anda Bollywood'da üç büyük projeyle meşgul. Aktris, Pan India filmi Project K'da Prabhas ve Amitabh Bachchan ile birlikte görülecek. Aynı zamanda John Abraham ve Shah Rukh Khan ile, Pathaan ile geri dönecek. Bu ikisinin yanı sıra, Fighter'da ilk kez Hrithik Roshan ile eşleşecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?