Dunki En Çok Beklenen İlk Beş Filmden Biri!

'Dunki', sinema endüstrisinin iki öncüsü, usta yönetmen Rajkumar Hirani ve süperstar Shah Rukh Khan'ın ilk kez büyük bir işbirliği olacağı bir film ve izleyiciler duyduğundan beri çok ses getiriyor. Merakla beklenen film, şimdi de ilk 5 'En Çok Beklenen Film' arasında yerini aldı.
Birkaç ay önce 'Dunki' ekibi, filmin vizyon tarihini 22 Aralık 2023 olarak açıkladı. İzleyici merakla filme bir göz atmayı beklerken, ilk 5'te 'En Çok Beklenenler' listesinde adını ön plana çıkardı.
Ayrıca 'Dunki' Rajkumar Hirani'nin Shah Rukh Khan ile hayalindeki proje olurken, seyirci de sektörün bu iki öncüsünün sinema harikasının filmde bir araya gelmesini merakla bekliyor. Shah Rukh Khan, bu sosyal komedi ile Hirani'nin dünyasına adım atarken daha önce hiç olmadığı şekilde karşımıza çıkacak.
Bir JIO Studios, Red Chillies Entertainment ve Rajkumar Hirani Films sunumu, 'Dunki', Rajkumar Hirani tarafından yönetiliyor, başrollerde Shah Rukh Khan ve Taapsee Pannu oynuyor, Rajkumar Hirani, Abhijaat Joshi ve Kanika Dhillon tarafından yazılıyor, yapımcılığını Rajkumar Hirani ve Gauri Khan yapıyor. Film, Nisan 2022'de ses getirmeye başladı ve bir sonraki program yoğun olarak Pencap'ta çekildi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?