Dunki'ye Eşlik Edecekler Var!

Shah Rukh Khan, 2023'te, Pathaan, Jawan ve Dunki olmak üzere üç filmin vizyona girmesiyle tekrar büyük ekrana dönecek. Her üç film de muazzam senaryolara sahip ve Dunki de bir istisna değil. Gişe rekorları kıran film yapımcısı Rajkumar Hirani tarafından yönetiliyor ve bu nedenle sektör, iyi bir proje olacağını düşünüyor. Filmin çekimleri devam ediyor ve Dunki hakkında bazı ilginç şeyler paylaşmak üzere buradayız.
Dainik Bhaskar'da yer alan bir rapora göre, Boman Irani ve Satish Shah gibi yetenekli aktörler Shah Rukh Khan ile ekran alanını paylaşacak. İlginç olan şu ki, SRK bu iki sanatçıyla bazı unutulmaz filmlerde çalıştı ve mevcut film yıllar sonra onları yeniden bir araya getiriyor. Makaleye göre Satish Shah, yasadışı Asyalı göçmenlerin davalarıyla mücadele eden Londra merkezli bir avukatı oynuyor. Bu arada Boman Irani, Pencaplı gençlere İngilizce konuşma dersleri veren bir öğretmenin rolünü anlatıyor.
Shah Rukh, Boman Irani ile ilk kez Main Hoon Na'da (2004) çalıştı, burada komik bir kolej müdürü rolünü oynadı. Kimyaları çok beğenildi. Daha sonra Veer-Zaara (2004), Don (2006), Don 2 (2011), Happy New Year (2014) ve Dilwale (2015) filmlerinde birlikte görüldüler.
Birkaç ay önce düzenlenen bir etkinlikte medya, Boman Irani'ye Dunki ve Rajkumar Hirani'nin tüm filmlerinde müdavim olduğu hakkında sorular sormuştu. Boman, "Bu Rajkumar Hirani'nin altıncı filmi ve bu onunla altıncı kez çalışıyorum! O sadece iyi bir arkadaş değil, ayrıca iyi bir de yönetmen.'' yanıtını verdi.
"Dunki çok sıra dışı bir konu. Önceki Rajkumar Hirani filmleri kadar eğlenceli hatta daha da eğlenceli. Bundan keyif alacaksınız ve bir şeyler düşünmenizi ve hayatı anlamanızı sağlayacak. Dunki'nin yayınlanması için sabırsızlanıyorum.''
SRK, Satish Shah ile Kabhi Haan Kabhi Naa (1994) ile başlayan ve ardından Dilwale Dulhania Le Jayenge (1995), Phir Bhi Dil Hai Hindustani (2000), Chalte Chalte (2003), Kal Ho Naa Ho ( 2003), Main Hoon Na (2004), Om Shanti Om (2007) ve Ra.One (2011). Shah Rukh Khan ve Satish Shah'ın Main Hoon Na'daki komik sahneleri bugün bile unutulmaz. Ayrıca Satish Shah, Red Chillies Entertainment tarafından üretilen Always Kabhi Kabhi'de (2011) de çalıştı.
Dunki'de ayrıca Taapsee Pannu ve Vicky Kaushal da yer alıyor. Dainik Bhaskar'a göre, Shah Rukh Khan ve diğerlerinin Wai, Maharashtra'da filmin kısa bir programı vardı. Bu hikayeye göre yaklaşık 20-25 günlük çekimler kaldı. Dunki 22 Aralık 2023'te sinemalarda.