Efsane Kadroya Genç Bir İsim Dahil Oldu!

Evet, Uunchai kadrosuna katılan en genç yıldız Parineeti Chopra oldu. Uunchai'den ilk fotoğrafı, ilk yardımcı yıldızı ve uzun zamandır arkadaşı olan Arjun Kapoor tarafından ortaya çıktı. Mahaveer Jain Films ve Boundless Media ile birlikte kendi ev yapımı Rajshri Productions tarafından üretilen Sooraj R. Barjatya'nın yönettiği Uunchai, Parineeti Chopra'nın büyük filmi ve 11 Kasım 2022'de sinemalarda olacak.
Parineeti Chopra'nın sektörde 10. yıldönümünü Uunchai setinde kutladı. Parineeti, Uunchai'ye 'film okulu' diyor ve sosyal medya hesapları aracılığıyla hayranlarını Uunchai deneyimi hakkında bilgilendirdi. Filmde bir rehberi oynadığı söyleniyor, aynısı afişte de görülebiliyor. Bakışlarındaki kararlılık ve yürüyüşündeki özgüven, her zaman hareket halinde bir kadın gibi görünüyor. Uunchai'nin diğer karakter posterinde mutlu bir Parineeti Chopra'nın yukarı baktığı ve muazzam bir mutlulukla, bir miktar kızarma ile gülümsediği görülebilir. Parineeti'nin sloganı şöyle: Kurtuluş Onun Tek Motivasyonuydu. Bu genç yıldızı bu ekranda görmek ilginç olacak çünkü 2022'nin en deneyimli yıldız kadrosuyla ekran paylaşımı yapıyor.
Parineeti Chopra'nın bugün yayınlanan posteriyle tüm gözler 18 Ekim'de yayınlanacak olan fragmanda. Karakter afişi kampanyası Uunchai için fazlasıyla iyi sonuç verdi. Eşsiz karakter posterleri çok fazla merak yarattı ve şimdi fragmanın bu karakterler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını bekliyoruz.
Duyguları, ilişkileri ve yaşı kutlamayı vaat eden bir film olan Uunchai'de, Danny Denzongpa ve Nafisa Ali Sodhi'nin özel performanslarıyla Amitabh Bachchan, Anupam Kher, Boman Irani, Sarika, Neena Gupta ve Parineeti Chopra yer alıyor. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?