Ertelenen Filmler Arasında Fighter Da Yer Alıyor!

Başrollerinde Hrithik Roshan ve Deepika Padukone'nin yer aldığı Fighter, yakında ortama girmeye hazırlanıyor. Bu, aktörün 2019'un gişe rekorları kıran War filminden sonra film yapımcısı Siddharth Anand ile ikinci işbirliğini işaret ediyor. Proje, Hindistan Hava Kuvvetleri'nin hikayesi etrafında olduğu için, film Hindistan'ın ilk hava sekanslarına sahip olacak. Siddharth Anand senaryoyu kaleme alırken, ona eski Ordu subayı Ramon Chibb katılıyor. Senaryo yazarı rolünü üstlenirken ordu deneyimini de beraberinde getirecek ve hikaye yazma deneyimlerini Anand ile paylaşacak. 30 Eylül 2023'te vizyona girmesi planlanan film, şimdi 2024 Cumhuriyet Bayramı'na ertelendi. Hindistan'ın 75. Cumhuriyet Günü'nü kutlayan Viacom18 Studios ve Marflix Pictures'ın aksiyon dolu büyük ekran gösterisi 25 Ocak 2024'te vizyona girecek.
Hrithik Roshan cuma günü duyuruyu yapmak için Twitter'a gitti. İlk afişi paylaştı ve "25 Ocak 2024- sinemalarda görüşürüz! #Fighter" yazdı.
Fighter, Hrithik Roshan ve Deepika Padukone'u Hindistan Hava Kuvvetleri pilotları olarak bizlere sunacak. Filmde ayrıca Anil Kapoor başrolde. Hindistan'ın en büyük aksiyon filmlerini yönetmesiyle tanınan yönetmen Siddharth Anand, Fighter'la yapımcılığa soyunuyor, izleyicileri daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir ekran deneyimiyle sarmaya hazırlanan bu devasa gösteriyi kurmak için tüm gücüyle çalışıyor. Yapımcı ve Viacom18 Studio'nun COO'su Ajit Andhare'nin Hint sinemasına uluslararası ölçekte bir aksiyon filmi getirme vizyonuyla film, kökleri Hindistan'a dayanan hikayesiyle küresel bir izleyici kitlesine hitap etmeyi amaçlıyor. Dünyanın dört bir yanında çekilen bu film, yapımında en son teknikleri ve teknolojileri vaat ediyor.
Fighter'ın 15 Kasım'da Hrithik Roshan ve Deepika Padukone ile başlayacağı bildiriliyor. Yüksek oktanlı aksiyon ve dramatik sekanslar çekecekler. Film de VFX (görsel efektler) ağırlıklı olacak ve Brahmastra VFX ekibi de aynı şekilde çalışıyor. Brahmastra'nın görsel efektlerinden sorumlu VFX şirketi Double Negative (DNEG), Fighter ekibiyle birlikte çalışacak.
Bu arada, Siddharth Anand şu anda Shah Rukh Khan ve John Abraham ile birlikte Deepika Padukone'a da ayrıca yer veren ve merakla beklenen Pathaan filmiyle meşgul. Öte yandan, Hrithik Roshan en son 30 Eylül 2022'de vizyona giren Vikram Vedha'nın Hintçe versiyonunda Saif Ali Khan ile birlikte beyaz perdede görüldü.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?