Fawad Khan Bollywood'a Geri Dönüyor Mu?

Hatırlatmak gerekirse Pakistanlı oyuncu Fawad Khan, Bollywood'daki ilk çıkışını 2014'te Sonam Kapoor'un karşısında Khoobsurat ile yaptı. Film gişede ortalama bir iş yaptı, ancak oyuncu performansından dolayı övüldü. Daha sonra Kapoor & Sons'da (2016) Sidharth Malhotra ve Alia Bhatt ile birlikte rol aldı.
Khan'ın bir Bollywood filmindeki son görünümü, Anushka Sharma ve Ranbir Kapoor ile Karan Johar'ın Ae Dil Hai Mushkil (2016) filmindeydi. O zamandan beri Hintçe film endüstrisinde geri dönüş yapmadı. Şimdi tekrar Bollywood'da çalışmak isteyip istemediği konusunda konuşuyor.
Variety ile yaptığı görüşmede Fawad Khan, iki ülke arasında işler istikrara kavuşana kadar kesin bir cevap veremeyeceğini söyledi. ''Orada tanıştığım insanlarla ve maruz kaldığım insan türleriyle işbirliği harika bir deneyimdi ve bundan gerçekten keyif aldım. Hindistan ve Pakistan arasındaki siyasi problemler ilişkilerimizi etkilemedi, ama kesinlikle böyle bir soruyu yanıtlamak konusunda bizi çok temkinli yaptı… Bu iyi bir soru ama işler istikrara kavuşana kadar kesin bir cevap veremem.'' dedi.
Oyuncu, Bollywood film yapımcıları ve aktörleriyle büyük bir uyum içinde olsa da, Bollywood'dan birinin onunla çalışmak isteyeceğinden emin değildi. ''Bence bu daha çok, başkalarıyla çalışmaktansa başka birinin benimle çalışmak isteyip istemediğiyle ilgili bir soru, çünkü parmaklar onları işaret edecek. İşimi yapacağım ve gideceğim ama o zaman acı çekmek zorunda kalacak olan insanlar benimle işbirliği yapmak isteyenler olacak. Bunu umursuyorum çünkü orada yaşayacaklar ve sonuçlarına katlanacaklar.''
Fawad Khan onları görmeyi ve hatta onlarla tekrar çalışmayı çok istediğini söyledi. Bununla birlikte, Pakistan'da da sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalacağı için ana akım Bollywood'da çalışmanın farklı bir oyun olduğunu düşünüyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?