Hamileleri Temsil Eden Bir Kişilik!

Alia Bhatt hamileliğini haziran ayında sosyal medya aracılığıyla duyurmuştu biliyorsunuz ki çok şükür her şey yolunda.
Hamile kıyafeti, ayakkabısı ve kendi hamile giyim serisini başlatmaya kadar, 'Brahmastra' oyuncusu hamileliğini sergilemek ve promosyon etkinlikleri veya ödül törenleri sırasında bunun hakkında konuşmak için her şeyi yapıyor.
Alia Bhatt genellikle deneyimlerini paylaşırken ve en sevdiği parça Kesariya'yı söylerken görülüyor.
Aslında, daha yakın zamanda, Time100 Impact ödülü ile onurlandırıldıktan sonra kabul konuşmasında Alia Bhatt, konuşması boyunca bebeğin kendisini nasıl "acımasızca tekmelediğinden" bahsetti. Aman da aman bebiş.
Ayrıca, 'Darlings' ve 'Brahmastra: Part One – Shiva' da dahil olmak üzere son projelerinin tanıtım etkinlikleri sırasında uzun uzun konuştu. Eh, görünüşe göre anne adayı Alia bu iki konuya âşık ve bu yüzden duygularını göstermeyi tercih ediyor.
Eylül ayında Haydarabad'da 'Brahmastra' filminin tanıtım etkinliği sırasında pembe bir sharara giydiği görüldü. Ama yapmak istediği, üzerinde yazılı bir mesajı vurgulamaktı. Bunun için seyircilere sırtında yazan 'bebek bizlere katılmaya hazır' yazısını okuyabilmeleri için arkasını döndü.
Alia Bhatt ayrıca Telugu dilinde en sevdiği şarkı olan 'Kesariya'yı söyledi. Aktris ayrıca, 'Brahmastra' filminin tanıtım etkinliklerinden birinde topuklu ayakkabı giydiği için birkaç kişi tarafından eleştirildi ve birçoğu, riskli olabilecekleri için onları giymeyi bırakmasını tavsiye etti.
Son zamanlarda, hamile kıyafetlerinin koleksiyonunu göstermek için Instagram'ı da kullanıyor. Ona bakanlar, hamilelik sırasındaki stil ifadesini ve hayranlarına görünür kılmak için ne kadar çaba sarf ettiğini kolayca öğrenebilir. Hamileler için yeni moda Alia Bhatt anlayacağınız üzere.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?