İkilinin Ekranda Birlikte Görüleceği Söylentisi!

Shah Rukh Khan, gelecek yıl heyecan verici kadrosuyla harika bir geri dönüş için hazır. Çok beklenen filmleri arasında Jawan, SRK'nın pan-Hindistan'daki ilk çıkışını işaret ediyor. Film zaten kendisi için büyük bir ses yarattı ve arkasındaki nedenlerden birinin Thalapathy Vijay'ın filmde sahip olduğu küçük bir rol olduğu söyleniyor. Peki ya ikilinin ekran alanını beklenenden daha erken paylaşabileceğini söylesek? 
Beast'in ezici performansının ardından Vijay kendini toparlamak istiyor. Daha sonra Vamshi Paidipally'nin Varisu'sunda görülecek. Filmin Vijay için mükemmel bir eğlendirici olduğu ve güçlü içerikle destekleneceği söyleniyor. Ayrıca Rashmika Mandanna'yı bir kadın başrolde ve güçlü bir yardımcı oyuncu kadrosunda canlandırıyor. Şimdi, yaklaşmakta olan Tamil draması, SRK'ye de yer veriyor gibi görünüyor.
Indian Express'te yer alan habere göre Shah Rukh Khan ve yönetmen Atlee geçtiğimiz günlerde Varisu setlerini ziyaret etti. Bildirildiğine göre, Thalapathy Vijay, o sırada Rashmika Mandanna ile bir şarkı çekiyordu. Bundan sonra Vijay, SRK ve Jawan yönetmeni ile iki saatten fazla süren bir sohbet gerçekleştirdi. Toplantının arkasındaki neden bilinmiyor ancak söylentilere göre Atlee yönetmenliğinden önce Vijay ve SRK, Varisu'da Khan'ın küçük bir rol oynadığı birlikte görülebiliyordu. Tabii hiçbir şey kesin değil, klasik sohbet de olabilir.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?