İkilinin Filminin Kadrosuna Sürpriz İsim Katıldı

Akshay Kumar – Tiger Shroff'un başrol oyunculuğunu paylaştığı Bade Miyan Chote Miyan bir süre önce duyurulmuştu. O zamandan beri, filmin yapımcıları proje hakkında sürekli güncel haberler veriyorlar. Daha geçen ay, yapımcılar, Kumar'ın doğum gününe denk gelecek şekilde, filmin setlerinden iki başrol oyuncusunun bir görüntüsünü yayınladılar. Şimdi, raporlar, yapımcıların girişim için kadın lidere karar verdiklerini belirtiyor.

Pinkvilla'nın haberine göre filmin kadrosuna Janhvi Kapoor da katıldı. Bade Miyan Chote Miyan'ın kadın başrolüyle ilgili son söylentileri bir kenara bırakan yapımcılar görünüşe göre Janhvi'ye odaklanmış durumdalar. Çevrimiçi portaldaki rapora göre, yapımcıların bir çeşit döküm darbesi çekmek ve film için en büyük isimleri ipe çekmek istedikleri söyleniyor. Bunu akılda tutarak, film için Janhvi Kapoor'a başvuruldu.
Ali Abbas Zafar'ın yönettiği Bade Miyan Chote Miyan'ın yapımcılığını Vashu ve Jackky Bhagnani üstleniyor. Önümüzdeki yıl katlarda yer alması planlanan aksiyon-eğlence filmi İskoçya, Alpler, Birleşik Krallık ve Suudi Arabistan'da çekilecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?