Ishaan Khatter ve Tara Sutaria İlk Kez Birlikte Görülecek

Ishaan Khatter ve Tara Sutaria, yaklaşan projeleri Nature 4 Nature için ilk kez birlikte görüntülenecek. Yaklaşan projelerinin resmi tanıtım filmi bugün yayınlandı.
Projenin neler barındırabileceğine dair kısa bir fikir veren tanıtım, birbirine zıt iki sahneyi bir araya getirerek kişinin hayal gücünün kapısını açıyor. Bu, Ishaan ve Tara'nın bir ofis ortamında yüzlerinde kasvetli bir ifadeyle hareket etmesiyle başlarken izleyiciyi şaşkına çeviriyor ve merak uyandırıyor. Kısa süre sonra her iki karakter de doğaya açılan bir kapı keşfeder ve onları vahşi doğaya ışınlar ve bizim de neyin peşinde olduklarını merak etmemize neden olur.
Yash Birla Ventures ve Film yapımcısı Anand Pandit tarafından desteklenen tanıtım, günlük sıradan hayatlarımıza ferahlatıcı bir bakış sunuyor. Ama prömiyer için 31 Ekim'e kadar nefesimizi tutarak beklememiz gerekecek. Ishaan, ''Bu projeyi desteklemek bir zevk ve bunu paylaşmaktan heyecan duyuyorum.'' dedi.
Tara Sutaria, ''Doğayı ve vahşi doğayı keşfetmek alışılmadık derecede harika bir deneyimdi. Büyük açıklama için 31 Ekim'i bekleyemem." diyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?