İşte Oyuncu Olmak İstediğinde Ailesinin Verdiği Tepki!

Ödüllü Shershaah filmindeki performansıyla bizi büyüleyen Sidharth Malhotra, yakında çıkacak olan Thank God filmiyle beyaz perdeye geri dönmeye hazır. Ajay Devgn, Rakul Preet Singh, Kiku Shardha ve diğerlerinin başrol oynadığı Indra Kumar yönetmenliğindeki film Diwali'de yayınlanmak için hazır. Başrol oyuncuları filmin tanıtım çılgınlığını başlatırken, bazı heyecan verici açıklamalar yapıyorlar. Son zamanlarda, Sidharth Malhotra oyunculuk yapmaya karar verdiğinde ailesinin onu ciddiye almadığı zamanlardan bahsetti.

Son röportajı sırasında Sidharth Malhotra, ailesinin onunla sadece dalga geçmekle kalmayıp, onu ciddiye almadığını da açıkladı. Aynı etkileşimde, ilk maaşına dair bilgiler de paylaştı.
Pinkvilla'ya konuşan Sidharth Malhotra, "Bence ilk etapta bu kadar büyük bir sette olmak benim için çok ürkütücüydü. Yeni Delhi'de kalıp hizmet geçmişine sahip bir haneye, orta sınıf bir haneye inanmak, bir aktör olup beyaz perdede boy gösterebileceğinize inanmak çok uzak bir hayal gibiydi. Eskiden benimle alay ederlerdi. Ailem beni asla ciddiye almazdı. Çünkü çocukken açık olduğum bir konu değildi bu. Oradaki gibi değildim." diyor.
''Yalnızca ergenlik çağımın sonlarında kameralara bakmaya başladım ve sonra her şey oldu kendiliğinden gelişti. İnsanlar farklı yönler görmeye başladı.'' diye de ekledi.
Aynı röportajda, Sidharth Malhotra da ilk maaşı olarak 7000 Rs almasıyla ilgili ilginç bir açıklama yaptı. Banka hesabı olmadığı için annesine ilk 7 bin maaşını devrettiğini portala açıkladı. İyi bir miktar değil sanırım, fikrim yok.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?