İşte Sushmita Sen'in Hayat Vereceği Karakterin Detayları

Bollywood oyuncusu Sushmita Sen, Ram Madhvani'nin yönettiği web dizisi Aarya ile dijital dünyaya adım attı. Dizinin başarısıyla birlikte oyuncu birçok teklif aldı. Kısa süre önce aktrisin Voot Select için başka bir web dizisine imza attığı açıklandı. Şimdi, aktrisin transseksüel aktivist Gauri Sawant'ı oynayacağı ortaya çıktı. Yorumum yok şahsen.
PeepingMoon tarafından hazırlanan bir rapora göre, dizi Gauri Sawant'ın hikayesini ve toplumdaki yükselişini anlatacak. Rapora göre, ''Sushmita, Hindistan'ın transseksüel topluluğu için her şeye karşı savaşan cesur, sıcak kalpli, güçlü iradeli bir kadın olan Gauri'nin bu karakterine bayıldı.'' yazıyor. Hikaye ayrıca Gauri Sawant'ın evlat edindiği çocuğu Gayatri ile olan değerli bağına da dikkat çekecek.
Sushmita Sen, Gauri Sawant'ın cesaretine kapıldı ve başrolü oynamayı kabul etti. Altı bölümlük drama, Sawant'ın yaşamının çeşitli yönlerini, zorlukları, yolculuğu ve kızıyla olan sıcak ilişkisini sergileyecek. Plan, web dizisini kasım ayı sonuna kadar şimdilik rafa kaldırmak. Ardından gelecek yılın başlarında Aarya'nın üçüncü sezonunun çekimlerine başlayacak.
Gauri Sawant'a gelirsek, 2000 yılında Sakhi Char Chowghi Trust'ı kuran bir transseksüel eylemcidir kendisi. STK, trans bireylere danışmanlık sağlar.
Yaklaşan web dizisi, Global Sports Entertainment and Media Solutions altında Arjun Singgh Baran ve Kartik D Nishandar tarafından üretiliyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?