Karan Johar Twitter Hesabını Sildi!

Film yapımcısı Karan Johar, OTT yayın platformu Disney+ Hotstar'daki sohbet programı Koffee With Karan'ın son sezonunu daha yeni bitirdi. İlginç bir şekilde, yönetmen-yapımcı imzayı atarken gelecek yıl başka bir sezonla döneceğini açıkladı. Aynı zamanda, film cephesinde Karan, Dharma Productions'ın birbiri ardına büyük projeleri yayınlamakla meşguldü; en sonuncusu Ranbir Kapoor – Alia Bhatt'ın başrol oyuncusu olduğu Brahmastra. Ancak film dünyasından uzaklaşan Karan Johar, sosyal medya sitesi Twitter'dan ayrıldığını açıklayarak tüm hayranlarını şaşırttı.
Bugün erken saatlerde mikro blog sitesine giren Karan Johar, "Yalnızca daha pozitif enerjilere yer açmak için bu ve işte buna doğru atılan ilk adım. Güle güle Twitter!'' Bunu paylaşan yapımcı, profilini siteden silmiş. Şu anda site tanıtıcıyı listeliyor olsa da, 'Bu hesap mevcut değil' iddiasında bulunan bir mesaj görüntülüyor aynı zamanda.
Geriye kalan adımların ne olduğu belirsizliğini koruyor olsa da, 'nepotizmin bayrak taşıyıcısı' olarak etiketlenen Karan Johar, yıllardır muazzam eleştirilerin kurbanı oldu. Aslında, Koffee With Karan'ın sonlarına doğru film yapımcısı akıl sağlığı ve terapi görmenin ona nasıl yardımcı olduğu hakkında konuşmaya başladı. Karan'ın Twitter'daki güncellemelerini kesinlikle özleyecek olsak da film yapımcısına pozitif enerji biriktirme yolculuğunda başarılar diliyoruz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?